بیش از 500 پروانه در جزیره النور در خانه پروانه ، یکی از محبوب ترین مکان های توریستی در شارجه زندگی می کنند. خانه پروانه ای خود شاهکاری از معماری مدرن است. با ساختار بیرونی ساخته شده. از فولاد سوراخ شده و طراحی ارگونومیک برای ورود نور خورشید. این سازه با فضای داخلی کنترل‌شده. دما و رطوبت، بیش از 20 گونه مختلف از پروانه‌ها را در خود جای داده است که از آن جمله می‌توان به گونه‌های عجیب و غریب Tailed Jay، Emerald Swallowtail، Pink Rose و Malachite اشاره کرد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

این خانه همچنین اطلاعات جامعی در مورد گونه های بومی منطقه دارد. این مقصد دارای کارهای سرگرم کننده زیادی برای کودکان در شارجه است، از جمله یک منطقه اختصاصی برای کودکان و مجموعه ای از پروانه ها در اشکال، رنگ ها و اندازه های مختلف.

خانه پروانه جزیره النور پناهگاه و مرکز اطلاعاتی برای بیش از 20 گونه پروانه

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به خانه پروانه برویم

در نمایشگاه‌های هنر معاصر و قطعات مجسمه‌سازی فکر برانگیز بگردید. سپس در یک باغ گیاه‌شناسی استوایی، یکی از پارک‌های محبوب شارجه، پیاده‌روی کنید و خانه پروانه‌ها را تماشا کنید.

از دست دادن. تماشایرفولاد. با شکل منحصربفرد. که در نور. خورشید می درخشد. بسیار سخت است. روز خود را با یک وعده غذایی و نوشیدنی در کافه ارگانیک به پایان برسانید. و سوغاتی عالی برای. بردن به خانه. پیدا کنید. یک پل عابر پیاده پشت مسجد. النور در جزیره النور در تالاب خالد.  این جزیره. بدون خودرو را به محل اصلی متصل می کند.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *