همانطور که در شارجه کورنیش قدم می زنید، مرکز فعالیت های پر جنب و جوش پیش رو در اسکله المجز را مشاهده خواهید کرد. این مکان ساحلی به عنوان مقصد نهایی برای جاذبه های خانوادگی در شارجه، دارای مینی گلف، پارک آبی، مینی قطار و چندین جاذبه ساخته شده برای کودکان است. علاوه بر این که اینجا یکی از مکان‌های محبوب برای سفر با خانواده است.

فعالیت‌هایی برای همه نوع مسافر وجود دارد. اسکله المجز مکان مناسبی برای صرف شام در بسیاری اژ رستوران‌ها است که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید و با قایق‌های تفریحی قایقرانی کنید. چشمه شارجه که برای همه جذاب است، به طور دوره‌ای دارای نور و صدایی الهام‌بخش است.

اسکله المجز مرکزی در کنار دریاچه برای غذا، سفرهای دریایی و مناظر شهر.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به اسکله المجز برویم

برای دوچرخه‌سواران، خدمات کرایه دوچرخه، راحتی یک سواری خوش منظره در اطراف دریاچه را فراهم می‌کند. اگر ترجیح می دهید پیاده باشید، می توانید با پیاده روی یا دویدن دور دریاچه را نیز دور بزنید. با گزینه هایی برای غذا، اوقات فراغت و فعالیت، اینجا مقصد محلی محبوبی در میان مکان های دیدنی در شارجه در شب است.

المجز همچنین کانون جشن‌های سالانه عید و روز ملی شارجه است، در حالی که آمفی تئاتر روباز میزبان رویدادهای مهم شارجه و اجراهای فرهنگی است. یک بار در سال، در طول جشنواره نور شارجه، اسکله المجز بهترین نقطه برای دیدن روشنایی شهر با انعکاس های درخشان روی آب است. در میان تمام مکان های توریستی شارجه، بسیاری از بازدیدکنندگان، المجز را یک نقطه برجسته برای سفر می دانند. پس حتما اینجا را در لیست مکان های دیدنی خود در شارجه قرار دهید.

نکات برجسته مقصد

این منطقه پرهیاهو در Buhaira Corniche واقع شده است که در اطراف تالاب خالد خمیده است. بهترین راه برای رسیدن به المجز با ماشین یا تاکسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *