موزه هرمیتاژ یکی از بزرگترین موزه های هنری و تاریخی جهان و موسسه فرهنگی دولت ایالتی فدرال است. گردشگرانی که از سن پترزبورگ بازدید می کنند ، آشنایی خود را از این شهر از آنجا آغاز می کنند. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

موزه هرمیتاژ چند ساختمان دارد؟

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

موزه هرمیتاژ چند ساختمان دارد؟

هرمیتاژ دارای هفت ساختمان است: کاخ زمستانی ، هرمیتاژ کوچک ، هرمیتاژ بزرگ (قدیمی) ، هرمیتاژ جدید ، تئاتر هرمیتاژ ، کاخ منشیکوف و ساختمان ستاد عمومی. در مجموعه موزه هرمیتاژ حدود سه میلیون اثر هنری و بناهای تاریخی فرهنگ جهانی به ثبت رسیده است.  مجموعه ای شامل نقاشی ها ، مجسمه ها و آثار هنری کاربردی ، یافته های باستان شناسی و سکه ها است.

این مجموعه در سال 1764 توسط امپراتور کاترین دوم آغاز شده و از آن زمان به طور مداوم آثار به آن اضافه می شود. این مجموعه ها بر روی دیوارهای کاخ زمستان که در طول تاریخ خود ، محل اقامت خانواده امپراتوری بود ، به نمایش در آمده است. ساختمان های کاخ و فضای داخلی ایجاد شده توسط معماران بارتولومئو رستری ، جیکومو کوارنگی و دیگران به سبک کلاسیک اولیه روسیه نمونه ای قابل توجه از میراث معماری دوران خود است.

مجموعه های نمایش داده شده در موزه

مجموعه های نمایش داده شده در موزه

نمایشگاه موزه هرمیتاژ با توسعه پیچیده هنر جهان از عصر سنگ ارائه شده است. تالارهای مصر و یونان باستان ، سالن هنر سکاها و چین ، نمایشگاه های باستانی روسیه تنها بخشی از مجموعه های دائمی ملی ای است که در دسترس عموم قرار دارد. هنر روسی و اروپای غربی ، فرهنگ و هنر شرق، هنر جهان باستان ، مجموعه های عظیم اعدادی و گالری های جواهرات مکمل گنجینه های موزه است.

گالری هنر ، مؤلفه اصلی کل مجموعه بیش از سه میلیون مورد ، شامل آثار هنرمندان غربی ، از قرن XIII تا به امروز است . این موزه  مجموعه های خریداری شده توسط امپراتور کاترین دوم ، آثار هنری استادان ایتالیا (سده های XVI-XVIII.) ، فرانسه (قرن های XVII – XX.) ، اسپانیا (قرن های XVI – XVIII.) ، فنلاند و هلند (قرن XVII) را نمایش می دهد.

موزه هرمیتاژ

شاهکارهای هنر اروپایی شامل نقاشی های لئوناردو داوینچی ، تیتیان ، کاراواجیو ، رامبراند ، وان دیک ، روبنس ، جورجیون ، گینزبورو و بسیاری دیگر است. موزه هرمیتاژ با موفقیت سیستم خدمات دهی به ساکنان و میهمانان شهر را توسعه داده است. سخنرانی ها ، گشت و گذار در زبان های مختلف ، برنامه های ویژه گردشگری – همه این گزینه ها در دسترس بازدید کنندگان است. برای افراد معلول شرایط ویژه ای ایجاد شده است. موزه هرمیتاژ یکی از مکان هایی است که هزاران انسان در سراسر دنیا آرزوی بازدید از آن را دارند.

نمایش داده شده در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *