دومای شهر سن پترزبورگ مجموعه ای از ساختمان ها است که در گوشه خیابان Dumskaya و Nevsky Prospekt در سن پترزبورگ واقع شده است که بنای یادبود اهمیت فدرال است. این ساختمان شامل ساختمان دومای شهر است که روبروی خیابان Dumskaya و برج دومای شهر واقع در کنج، واقع شده است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

این برج که بخشی از مجموعه است ، یکی از نشانه های دیدنی Nevsky Prospekt است. برج دومای شهر ، که در Nesky Prospekt در نزدیکی گوستینی دور قرار دارد ، از فاصله طولانی قابل مشاهده است و در اثر تاریخی شاه راه مرکزی جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است. برج دومای شهر ، ایوان پرینایا لاین و بنای یادبود گوستینی دور، یک اثر معماری ایجاد می کند که شکل Nesky Prospekt را در قسمت مرکزی آن مشخص می کند.

ساختمان قدیمی و بازسازی دومای شهر سن پترزبورگ

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

ساختمان قدیمی و بازسازی دومای شهر سن پترزبورگ

ساختمان شهر دوما در ابتدا به صورت بیرونی تصویر ردیف های نقره ای را تکرار می کرد و سپس بارها بازسازی شد و شکل اصلی خود را کاملاً از دست داد. این بنا در سال 1847-1852 توسط معمار N. Efimov ساخته شده ، یک ساختمان سه طبقه به سبک رنسانس ایتالیایی تزئین شده است. این سبک با نگه داری وسامان دکوراسیون معماری مشخص می شود که بهترین مزیت عملکرد اجتماعی ساختمان های اداری است.

در سال 1913-1914 در آنجا توسط معمار V. Kenel  طبقه چهارم و پنجم احداث شد. در سال 1986 طبقه بالا تخریب شد. این برج به شکل اصلی خود حفظ شده است. چنین برج هایی ویژگی بارز سالن های شهری اروپایی بود. پس از انقلاب اکتبر ، دولت شهر در خیابان دامسکا قرار گرفت ، اما مقامات به تدریج به کاخ اسمولنی منتقل شدند. بعداً ، این ساختمان شامل تئاتر تجربی (1920) ، آکادمی تعاونی های مصرف کننده (1930) ، کالج کترینگ و دفتر بلیط مرکزی قطار بود.

سرنوشت دوما پس از جابجایی دولت شهر

سرنوشت دوما پس از جابجایی دولت شهر

بعد از جابجایی دولت شهر ، قسمت بزرگی از فضای داخلی ساختمان تاریخی به غیر از اتاقهای نسبتاً دست نخورده  نیکلاس و آینه ، از بین رفت. امروزه این ساختمان شامل فیلارمونیک کودکان ، دانشکده موسیقی ریمسکی-کرساکوف ، انستیتوی سن پترزبورگ شد و از سال 1998 – شمال غربی و شعبه سن پترزبورگ بانک پس انداز روسیه (Sberbank) ، و همچنین موزه دپارتمان بانک در برج است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *