پل کاخ متحرکی در کنار رودخانه بولشایا نوا در سن پترزبورگ است که مرکز پایتخت شمالی را به جزیره واسیلیفسکی متصل می کند. این به افتخار کاخ زمستانی امپراطوران روسیه نامگذاری شده است. این پل در محور کاخ لان و میدان بورس واقع شده است. طول پل کاخ 260.1 متر ، عرض  27.8 متر است. شامل پنج دهانه است. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

رقابت بر سر پروژه ساخت پل کاخ در سال 1901

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

رقابت بر سر پروژه ساخت پل کاخ در سال 1901

در سال 1901 ، برای یک پروژه پل ثابت قصر رقابتی برگذار شد. در سال 1909 ، یک پروژه توسط مهندس A. Pshenitsky ، دانشجوی فارغ التحصیل انستیتوی مهندسان راه آهن سن پترزبورگ اتخاذ شد . طراحی معماری پل به دستور رئیس آکادمی هنرهای زیبا به معمار R. R. Melzerzer واگذار شد. به دلیل وقوع جنگ در سال 1914 ، ساخت این به تأخیر افتاد. این پل در 23 دسامبر 1916 افتتاح شد. این جشن ساده بود. تزئینات هنری این پل تکمیل نشده بود. پل کاخ

رقابت بر سر پروژه ساخت

ساخت نرده ها ، لامپ ها و غرفه های کنترل از قبل در زمان اتحاد جماهیر شوروی به پایان رسید. نرده های چدنی ، ساخته شده توسط مجسمه ساز I. I. Krestovsky توسط  معمار پروژه L. Naskov  در سال 1939 نصب شد (قبل از این نرده ها از چوب ساخته شده بودند). این پل در سال 1967 مرمت شد پل کاخ و در سال 1977 توسط پروژه مهندسین T. Ivanova ، V. Botvinnik و معماران Y. Sinitsa و M. Vinnichenko بازسازی شد.

بازسازی و مرمت پل

بازسازی و مرمت پل

در جریان این کار ، قسمت متحرک پل به روز شد ، کفپوش ها تعویض شد و چراغ های جدید نصب شدند. در تابستان 1997 ، بازسازی دیگری در این پل انجام شد. این کار به سرپرستی Y. Petrov انجام شد. نمایی از پل کاخ در پس زمینه مناره قلعه پیتر و پاول سن پترزبورگ وجود دارد.

پل کاخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *