تئاتر میخایلوفسکی کجاست؟ + عکس و آدرس و هر آنچیز که پیش از رفتن باید بدانید!

تئاتر میخایلوفسکی چندی پیش این تئاتر به نام تئاتر اپرا و باله آکادمیک ایالت موسبورسکی سن پترزبورگ روسیه خوانده می شد. با این حال ، نام اصلی آن به افتخار برادر امپراتور نیکلاس اول ، میخائیلوفسکی بود. گروه دائمی بازیگران تنها پس از انقلاب اجتماعی ظاهر شدند. آن در شرایطی است که تئاتر سبک و زیبایی خود را به دست آورد. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

اجراهای معروف و منحصر به فرد در تئاتر میخایلوفسکی

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

اجراهای معروف و منحصر به فرد در تئاتر میخایلوفسکی

این تئاتر با اجراهای غیرمعمول خود مخاطب را به خود جلب کرد ، زیرا بازیگران آن همیشه در جستجوی شیوه های جدید اجرای بودند. در صحنه تئاتر نمایش های برتر اپرا توسط پروکوفیف و شوستاکوویچ برگزار می شد.  میرسولد مشهور چندین اجرا را روی صحنه برد. استادانی چون شالیاپین و Kshesinskaya نمایش هایی را روی صحنه تئاتر اجرا کردند.

تئاتر میخایلوفسکی

امروزه برنامه تئاتر میخایلوفسکی شامل اپراهای آهنگسازان روسی و خارجی است که توسط استادان ژانر انجام می شود (ملکه Spades و یوجین Onegin توسط چایکوفسکی ، Boris Godunov توسط Mussorgsky ، La Traviata توسط Verdi ، Die Fledermaus  توسط  Straus). اجراهای تئاتر میخایوفسکی در بسیاری از کشورهای جهان موفقیت آمیز بود.

این تئاتر با اجراهای غیرمعمول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.