تئاتر میخایلوفسکی چندی پیش این تئاتر به نام تئاتر اپرا و باله آکادمیک ایالت موسبورسکی سن پترزبورگ روسیه خوانده می شد. با این حال ، نام اصلی آن به افتخار برادر امپراتور نیکلاس اول ، میخائیلوفسکی بود. گروه دائمی بازیگران تنها پس از انقلاب اجتماعی ظاهر شدند. آن در شرایطی است که تئاتر سبک و زیبایی خود را به دست آورد. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

اجراهای معروف و منحصر به فرد در تئاتر میخایلوفسکی

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

اجراهای معروف و منحصر به فرد در تئاتر میخایلوفسکی

این تئاتر با اجراهای غیرمعمول خود مخاطب را به خود جلب کرد ، زیرا بازیگران آن همیشه در جستجوی شیوه های جدید اجرای بودند. در صحنه تئاتر نمایش های برتر اپرا توسط پروکوفیف و شوستاکوویچ برگزار می شد.  میرسولد مشهور چندین اجرا را روی صحنه برد. استادانی چون شالیاپین و Kshesinskaya نمایش هایی را روی صحنه تئاتر اجرا کردند.

تئاتر میخایلوفسکی

امروزه برنامه تئاتر میخایلوفسکی شامل اپراهای آهنگسازان روسی و خارجی است که توسط استادان ژانر انجام می شود (ملکه Spades و یوجین Onegin توسط چایکوفسکی ، Boris Godunov توسط Mussorgsky ، La Traviata توسط Verdi ، Die Fledermaus  توسط  Straus). اجراهای تئاتر میخایوفسکی در بسیاری از کشورهای جهان موفقیت آمیز بود.

این تئاتر با اجراهای غیرمعمول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *