تئاتر ماریینسکی ، سن پترزبورگ که به افتخار ماریا فدوروونا ، همسر امپراتور الکساندر دوم نامگذاری شده است ، توسط معمار کاوس در سال های 1859-1860 ساخته شده است. این ساختمان در میدان Teatralnaya ساخته شد و از آن زمان به بعد این میدان به عنوان مرکز زندگی فرهنگی پترزبورگ شناخته می شود. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

تالار تئاتر ماریینسکی

تالار تئاتر ماریینسکی

تالار تئاتر ماریینسکی یکی از زیباترین تالارهای جهان در روسیه است. این تالار با لوسترهای سه طبقه و سقف طرح دار پر زرق و برق ، طراحی شده توسط استاد فروچیولی ،تزئین شده است. دیوار معروف توسط الکساندر گلووین با تزیینات و مجسمه ها تزئین شده است. گروه موسیقی اپرا و باله تئاتر به دلیل حرفه ای بودن ، استعداد و تسلط خود در سراسر جهان مشهور است.

این رپرتوار شامل کلاسیک هایی همچون Tchaikovsky’s Eugene Onegin ، Nutcracker ، دریاچه قو ، آثاری از موتزارت ، وردی و روسینی ، اپرا دون خوان توسط موتزارت و جنگ و صلح توسط پروکوفیف است.

اجراهای معروفی که در این تالار به روی صحنه رفته اند

اجراهای معروفی که در این تالار به روی صحنه رفته اند

از جمله اجراهایی که اخیراً روی صحنه رفته اند جواهرات توسط بالانچین ، لا بوئم توسط پوچینی و مکبث توسط وردی است. هر اجرا جدید در تئاتر ماریینسکی یک واقعه واقعی در زندگی فرهنگی سن پترزبورگ است.

تئاتر ماریینسکی

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

مرکز زندگی فرهنگی پترزبورگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *