ساختمان ستاد کل یک ساختمان تاریخی است که در میدان کاخ سن پترزبورگ واقع شده است. ساخت این ساختمان از سال 1819 تا 1829 به طول انجامید.  در سن پترزبورگ  و دورتر از آن ، ساختمان ستاد کل شامل دو ساختمان با شکوه است که به یک طاق تاریخی متصل به خیابان بولشایا مورسکایا متصل شده است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

مکان های اطراف ساختمان ستاد کل

مکان های اطراف ساختمان ستاد کل

سمت غربی ستاد کل و سایر نهادهای نظامی را در خود جای داده است ، جناح شرقی وزارت امور خارجه و وزارت دارایی را در خود جای داده است. روسی در ساخت ساختمان ستاد کل از ساختمان های موجود استفاده شده است. بازسازی آن در سال 1819 توسط C. Rossi در سال 1823 به پایان رسید ، و یک سال بعد ساختمان وزارتخانه روبروی رودخانه مویکا ، میدان کاخ و خیابان بولشایا مورسکایا ساخته شد.

در بین ساختمان های غربی و شرقی روسی دو طاق احداث شده است که یکی ورودی میدان و دیگری چشم انداز خیابان توسط Nevsky Prospekt است. در سال 1829 کار ساخت و ساز به پایان رسید. روسی(Rossi ) با توسعه اصول معماری کلاسیک روسی ، یک معماری برجسته را به وجود آورد. ساختمان ستاد میدان مرکزی شهر را احاطه کرده است. تأکید اصلی در ترکیب نمای روبروی میدان ، یک طاق با شکوه است که به عنوان بنای یادبود جنگ داخلی 1812 تصور می شود.

طراحی و معماری این بنا چه چیزی را نشان می دهد

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

طراحی و معماری این بنا چه چیزی را نشان می دهد

موضوع پیروزی نظامی ، عظمت و شکوه روسیه که در تزئینات مجسمه ای طاق آشکار شده است ، تاج گذاری شده است. با ارابه پیروزی و تزیین شده با مجسمه های رزمندگان ، چهره های پرواز با عزت را با حلقه های گل در دستانشان و ترکیبات سلاح ها و زره های نظامی تزئین کرده است. طاق ها و جزئیات مجسمه ای این ارابه توسط مدل های S. Pimenov و V. Demuth-Malinovsky از جنس مس است. طاق پیروزی ساختمان ستاد عمومی 24 اکتبر 1828 افتتاح شد .

ساختمان ستاد کل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *