ناو Aurora ، یکی از مشهورترین نمادهای سن پترزبورگ ، در پشته پتروگرادسکایا واقع شده است. کشتی در آوریل سال 1900 در کارخانه کشتی سازی  جدید ادارهء نیروی دریایی ساخته شد و اولین تجربه جنگی این کشتی در نبرد تسوشیما (1905) بود. ناو جزایر فیلیپین را شکست داد و در سال 1906 به کرونشتادت بازگشت. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

اشیاء موجود بر روی ناو Aurora

قبل از انقلاب ناو Aurora  در شهر قرار داشت. اما در اکتبر سال 1917 ، دولت موقت روسیه تصمیم گرفت ناو را از پتروگراد خارج کند. با این حال ، کمیته ناو ، به رهبری بلشویکها ، روی ناو Aurora انتخاب شده بود ، یک پرچم قرمز برافراشته کردند و کشتی در شهر ماند. در 25 اکتبر 1917 ، در ساعت 21:45 از یک تفنگ ناو صدای رگبار شنیده شد که سیگنال حمله به کاخ زمستان بود. از سال 1918 ، این ناو در نیروی دریایی قرار داشت ، اسلحه های آن برداشته شد و به خدمت ناوگان ولگا در آمد.

اشیاء موجود بر روی ناو

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

اشیاء موجود بر روی ناو Aurora

ابزارهای جدیدی روی مجموعه کشتی ها قرار گرفتند و وارد یك بخش جدید شد. در سال 1940 ، ناو Aurora  در Oranienbaum ، جایی که در کل جنگ جهانی دوم اقامت داشت ، لنگر انداخت. هفدهم نوامبر سال 1948 ناو Aurora  در “محوطه ابدی” در دیواره اسكله رودخانه بولشایا نوكا قرار گرفت .در سال 1965 ، موزه ای  روی كشتی کشتی – شاخه ای از موزه نیروی دریایی مرکزی- افتتاح شد.ناو Aurora

این موزه بیش از 500 مورد منحصر به فرد را در خود جای داده است که با جزئیات می توانند به ردیابی تاریخ با شکوه کشتی کمک کنند: عکس های مستند ، وسایل کشتی و اسناد که دارای ارزش تاریخی قابل توجهی هستند.این نمایشگاه در 6 محل از کشتی واقع شده است. برج اتصال دیگ های بخار و موتورخانه برای بازدید کنندگان باز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *