اسلحه خانه کرملین یک گنجینه مسکو است که بخشی از کاخ کرملین بزرگ است. آن در ساختمانی واقع شده است که در سال 1851 توسط معمار کنستانتین تون ساخته شده است. اسلحه خانه نام خود را از آنجا گرفت که بیشتر اسلحه سازها -بهترین طلاکارها و نقره کارها- در آنجا مشغول به کار بودند . آنها سلاح های سبک ، راحت و با کیفیتی ساختند. بعداً اسلحه خانه به کارگاه پیکر نگاری پیوست ، که استادان مشهوری مانند S. Ushakov ، F. Zubov و I. Bezmin در آن کار می کردند. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

آثار موجود در اسلحه خانه کرملین

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

آثار موجود در اسلحه خانه کرملین

اساس این مجموعه موزه آثار گرانبهایی است که در کارگاه های آموزشی کرملین ساخته شده است ، همچنین توسط سفارتخانه های خارجی اهدا شده و قرن ها در گنجینه سلطنتی و پاتریسای مقدس نگهداری می شدند. در طول تاریخ ، این موزه آثار با ارزش تکمیل شده است: هدایا ، غنائم نظامی و یافته های ارزشمند. در سالن های این موزه یک لباس بزرگ از تزارها و پوشاک نمایندگان کلیسای ارتدکس روسیه ، وسایل طلا و نقره ساخته شده توسط صنعتگران با استعداد وجود دارد. یکی از معروف ترین یادگارها تاج مونماخ است که با خز گل و سنگ های قیمتی آراسته شده است.

شاهزادگان بزرگ روسیه تا زمان سلطنت پیتر اول با آن تاجگذاری می شدند. بازدید کنندگان می توانند تاج و تخت مشهور دوگانه را ببینند که ایوان پنجم و پیتر اول روی آن تاجگذاری شده اند. در اینجا می توانید مجموعه ای از سلاح ها ، ظروف نقره ای غربی و حتی افسار اسب تشریفاتی را مشاهده کنید. این موزه شامل حدود 4000 اثر منحصر به فرد از هنر و صنایع دستی روسیه ، اروپا و شرق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *