چایخانه در خیابان میاسنیتسایا به سبک چینی برای بازرگان چای سرگئی واسیلیویچ پرلوف ساخته شده است که برای ایجاد شغل شخصی خود از شرکت تجارت چای خانوادگی خارج شده است. وی زمینی را در خیابان میاسنیتسایا در مرکز مسکو در سال 1875 خریداری کرد و در سال 1891 شروع به ساخت خانه جدید بر روی آن کرد. ساخت این خانه تا سال 1893 به پایان رسید. طبقه اول برای قهوه خانه پرلوف و دو طبقه دیگر برای آپارتمان های سودآور و سکونتگاه میزبان استفاده می شد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

بازسازی چایخانه در خیابان میاسنیتسایا

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

بازسازی چایخانه در خیابان میاسنیتسایا

قسمت جلوی خانه تازه ساخت در چند سال دوباره به سبک چینی – روسیه بازسازی شد. برج کوچک به شکل بتکده ظاهر شد و قسمت جلوی آن با اژدها ، مارها ، چترهای چینی و فانوس ها تزئین شده بود. برخی از مواد حتی به طور مستقیم از چین آورده شده بودند.

آن قبل از سفر سفیر چین ، لی هونگژانگ ساخته شد ، که باید به منظور تاجگذاری نیکولای دوم و الکساندرا فیودوروونا ، به مسکو سفر می کرد. پرلوف فکر کرد که این ممکن است برای تجارت خود مفید باشد اما سفیر در خانه برادر و رقیب پرلوف اسکان گزید. اما به لطف این مورد اکنون ما یک ساختمان عجیب و غریب زیبا در مرکز شهر داریم ، گویی درست از قسمت دیگری از جهان آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *