موزه-املاک آبرامتسوو یکی از معروف ترین املاک منطقه مسکو است. هنرمندان مشهور قرن 19-20 ، مجسمه سازان و برخی از نویسندگان برجسته در زمان های مختلف در آنجا زندگی و کار می کردند. اولین اثر آبرامسسوو به قرن شانزدهم باز می گردد ، زمانی که این روستا به اوبرامکووو معروف بود و متعلق به یک مالک ولینسکی بود.

با این حال ، رونق واقعی املاک در قرن نوزدهم صورت گرفت ، زمانی که نویسنده سرگئی آکساکوف در آنجا زندگی می کرد. در طول سال های زندگی وی، از آن اغلب توسط نویسندگان مشهور روسی – تورگنف ، گوگول ، توتچف و دیگران بازدید می شد. پس از درگذشت صاحب آن در سال 1870 ، ابراهمتوسو از بین رفت. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

خریداری موزه-املاک آبرامتسوو

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

خریداری موزه-املاک آبرامتسوو

سپس توسط Savva Mamontov – بشردوست ، صنعتگر ، چهره تئاتر و یک مرد ثروتمند خریداری شد. بعد از اینکه او خانه ای را نوسازی کرد ، آشپزخانه های جدید و محوطه های خادمان را ساخت ، ملک را گسترش داد ، مامونتوف نیز دايره هنری معروف آبرامتسوو را ایجاد کرد. آن شامل Polenov ، Vasnetsov ، Repin ، Serov ، Korovin ، Vrubel و سایر نقاشان و مجسمه سازان مشهور آن زمان بود.

اعضای این گروه با یک تعهد مشترک برای توسعه بیشتر هنر ملی روسیه که مبتنی بر فولکلور و سنت های هنری بود متحد شدند. سپس کارگاه های چوبی و سرامیکی افتتاح شد که  حکاکی روی چوب و سفالگری نقاشی شده آبرامتسوو را آغاز کرد. در طی چند دهه، زندگی در آنجا سخت و مثمر ثمر بود: نقاشی هایی ایجاد شد ، ساختمان هایی مطابق با پروژه های اصلی معماری ساخته شدند ، سفال قدیمی روسی احیا شد ، شکل های جدیدی از وسایل خانگی ایجاد شد ، نمایش های خلاقانه ای روی صحنه رفت.

توسعه فرهنگ ملی روسیه

توسعه فرهنگ ملی روسیه

دایره هنری آبرامتسوو در اواخر قرن نوزدهم – اوایل قرن بیستم نقش مهمی در توسعه فرهنگ ملی در روسیه داشت. پس از انقلاب اکتبر سال 1917 ، املاک آبرامتسوو به موزه تبدیل شد. در نزدیکی این املاک دهکده جدید آبرامتسوو ساخته شد که در آن هنرمندان برجسته شوروی مانند P. Konchalovsky ، B. Johansson ، V. Mukhina ، I. Mashkov و دیگران زندگی می کردند. املاک باستانی رنگ خود را تا به امروز حفظ کرده است.  آبرامتسوو یکی از بزرگترین املاک و از جذاب ترین مراکز فرهنگی در نزدیکی مسکو است.

موزه-املاک آبرامتسوو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *