املاک کوسکوو روسیه یک مجموعه معماری و هنری از قرن 18 است که در شرق مسکو واقع شده است. کوسکوو اقامتگاه تابستانی کنت پیتر شرمتف ، پسر و وارث زمین معروف مارشال دوره پترین ، اولین کنت روسی بوریس شرمتف بود. بنای اصلی معماری ها و پارک های املاک در حدود سالهای 1750-1770 با کمک معماران ، نقاشان ، مجسمه سازان و اربابان سرشناس ایجاد شده اند.

معماران سنت پترزبورگ مانند Tsarskoye Selo ، Peterhof و Oranienbaum با بیان ایده های پیشرفته هنر ساختمان آن زمان ، تأثیر زیادی در معماری و چیدمان املاک داشتند. املاک کوسکوو به عنوان یک مکان تفریحی در نظر گرفته شده است. قسمت مرکزی این بنا تالاب بزرگی با کاخی در ساحل شمالی آن و پارک متقارن فرانسوی در اطراف کاخ است. در پشت تالاب ، پارک متقارن به پارک چشم انداز رسیده است که در آن زیستگاه غنی و حیاط کانال واقع شده است.

ویژگی های بارز املاک کوسکوو

ویژگی های بارز املاک کوسکوو

ویژگی بارز پارک متقارن کوسکوو یک هارمونی استثنایی از طبیعت و معماری است. هر ساختمان در پارک، مرکز یک اثر کوچک است. معماری چشم انداز کانون های اصلی برنامه ریزی پارک را برجسته می کند ، ساختمان ها با استخرهای سبز ساتن ادغام می شوند و بر زیبایی آنها تأکید می کنند. تئاترها یکی از جاذبه های پارک کوسکوو هستند: تئاتر بزرگ که در پارک چشم انداز ، تئاتر روباز – واقع در پارک متقارن و سومی در خانه ترک واقع شده است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

در این گروه 230 نفر از بازیگران سریال حضور داشتند که در یک مدرسه ویژه در مسکو تحصیل می کردند. تئاتر روباز که در شمال خانه ایتالیایی واقع شده بود جالب ترین تئاتر آن است. این تئاتر کاملاً از سبزه ها طراحی شده است. این تئاتر تا اواخر قرن نوزدهم متوقف شد ، اما فونداسیون خاکی آن حفظ شد که بر روی آن می توان طرح کلی سازه را مشاهده کرد.

پارک کوسکوو

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

پارک کوسکوو

پارک کوسکوو در قرن شانزدهم بسیار محبوب بود. در آغاز قرن 19 ، املاک کوسکوو ، متروکه و دچار فروپاشی شد. در این پارک که تا به امروز حفظ شده است بناهای معماری قرنهای 18-19 وجود دارد: کاخ چوبی (1769-1775) ، هرمیتاژ (1785 – اوایل قرن 19) ، خانه هلندی (1749) ، خانه ایتالیایی (1754- 1755) ، هنرستان سنگی بزرگ (1761-1762) ، هنرستان آمریکا (قرن هجدهم) ، گروتو (1766-1768) ، کلیسا (1737-1739) ، برج ناقوس (1792) ، آشپزخانه (1755- 1756) کلبه سوئیسی (1870) ، عمارت های پارک ، مجسمه ها ، دیوارها با دروازه ها ، کانال ها و تالاب های وسط قرن 18 ، ستونی با مجسمه مینروا (1779) ، و اوبلیسک (1780). موزه-املاک کوسکوو یکی از جالب ترین و پر بازدیدترین موزه های مسکو است.

املاک کوسکوو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *