خانه موزه کولومنسکوی یک اقامتگاه پادشاهی سابق و اجدادی، روستایی در نزدیکی مسکو است . امروزه این موزه-املاک چشم انداز طبیعی ، معماری و تاریخی است. Kolomenskoye در جنوب مرکز مسکو واقع شده است. Kolomenskoye یکی از باستانی ترین اقامتگاه های انسانی در قلمرو مسکو مدرن است. اماکن باستان شناسی ، که در مجاورت آن واقع شده اند ، نشان از اقامت مردم عصر سنگ (سده های 5-3 قبل از میلاد) در اینجا دارد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

تاسیس خانه موزه کولومنسکوی

تاسیس خانه موزه کولومنسکوی

در سال 1923 ، در بنای معماری تاریخی خانه موزه کولومنسکوی و تزارهای بزرگ روسی ، یک موزه کوچک تأسیس شد که بعداً به یک موزه معماری و هنری کلومنسکوئه تبدیل شد و دارای مساحت 254.6 هکتار است. Kolomenskoye یک اثر تاریخی پیچیده از تاریخ و فرهنگ روسیه است. این مجموعه از 17 بنای تاریخی تشکیل شده است ، 12 اثر از آنها بقایای مجموعه معماری ملک های سلطنتی قرن 16 – 19 و 4 بنای تاریخی بناهای چوبی هستند که از مناطق مختلف روسیه آورده شده اند.

در سالهای اخیر ، Kolomenskoye به طور فعال مجموعه معماری و مردم شناسی را تشکیل داد: آنجا اصطبل ها و آهنگری ، یک عمارت با یک زنبوردار زنبور عسل و یک آسیاب آبی ایجاد شد. برنامه ریزی شده است بخشی از بناهای تاریخی روستای Kolomenskoye که در اواخر دهه 70 از قرن بیستم گم شده اند ، بازسازی شوند و در نمایشگاه های مردم نگاری بازسازی شده ، از جمله مکان های تعاملی قرار بگیرد.

بناهای موجود چوبی در محوطه این مکان

بناهای موجود چوبی در محوطه این مکان

در زمان های مختلف ، بناهایی از معماری چوبی قرن های 17-18 در Kolomenskoye به وجود آمد که در باغ معراج باستانی قرار داده شده اند. همچنین تعدادی بنای چوبی ساخته شده است: دروازه مقدس صومعه نیکلاس-کارلین سال 1693 آورده شده از ساحل دریای سفید ، برج برادری از اواسط قرن شانزدهم آورده شده از منطقه ایستگاه برق آبی برتسک ، خانه یادبود پیتر اول سال 1702 از Arkhangelsk. اولین سازه هایی که در Kolomenskoye در نزدیکی دروازه جلویی بنا شده است ، ساختمان کاخ تجلی قرن 18 بود.

از سال 2003 ، یک برنامه پیچیده برای توسعه موزه در Kolomenskoye و مناطق مجاور انجام شده است. در جریان اجرای آن ، کلیسای معراج – این بنای تاریخی که در فهرست میراث تاریخی و فرهنگی جهان یونسکو قرار دارد- و همچنین مجموعه دروازه جلویی ، عمارت کاخ 1825 ، برج ناقوس و کلیسای سنت جورج مرمت شدند.

خانه موزه کولومنسکوی

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

کولومنسکوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *