خیابان کارتنی ریاد در منطقه اداری مرکزی مسکو است. خیابان از خیابان میانه کارتنی تا خیابان سادوو-کارتایا عبور می کند. خیابان کارتنی از جنوب شرقی به شمال غربی بین خیابان مالایا دمیتروکا و بلوار Tsvetnoy می گذرد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

آن ادامه خیابان پتروفسكا است  و Uspensky Lae و Karetny Lane مرزهای خیابان های Petrovka و Karetny هستند. این خیابان برای صنعتگران ، تولید کالسکه ها و گاری هایی که در سده های شانزدهم و هجدهم استفاده می شدند نامگذاری شده است. تا اواخر قرن هجدهم این خیابان بخشی از خیابان پتروفسكا و بخشی از جاده كرملین در امتداد صومعه ویسوكوپتروسكی به دهكده سوشچف بود.

وضعیت خیابان کارتنی ریاد در سده های 18 و 19

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

وضعیت خیابان کارتنی ریاد در سده های 18 و 19

در اواخر سده های 18 و 19 روسیه ، این خیابان از خیابان پتروفسكا جدا شد و به نام خیابان Telezhnaya و از ابتدای قرن 19  کارتنی ریاد نامگذاری شد. در جریان آتش سوزی 1812 ، شهرک کارتنایا کاملاً سوخت ، در قرن 19 ، استادان گاری ساز دیگر در آنجا زندگی نمی کردند ، اما طبق سنت تجارت کالسکه ها در کارتنی ریاد صورت می گرفت.

خیابان محل اقامتی معتبری بود ، خانه هایی که در آنجا توسط بازرگانان و اشراف ثروتمند ساخته شده بودند. از سال 1865 در خیابان کارخانه تولید واگن وجود داشت. در سال 1894 ، یک باغ هرمیتاژ در امتداد سمت چپ خیابان ایجاد شد. در سال 1896 ، فیلمی برای اولین بار در باغ آزاد هرمیتاژ در مسکو به نمایش درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *