موزه تاریخی ایالتی به دستور امپراتور الكساندر دوم در سال 1872 تأسیس شد. پروژه ساخت آن توسط معماران شرود و سمنوف طراحی شده است. ساختمان موزه در مرکز مسکو – در میدان سرخ ، روبروی کلیسای جامع سنت باسیل قرار دارد و در دوره ای از سال 1876 تا 1881 ساخته شد.

موزه تاریخی ایالتی اصلی ترین موزه ملی روسیه است. در اینجا می توانید آثار باستانی و بناهای تاریخی را از زمان های قدیم تا مدرن پیدا کنید. این بزرگترین مرکز فرهنگی و علمی است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

تعداد سالن های موجود در موزه ایالتی مسکو

تعداد سالن های موجود در موزه تاریخی ایالتی مسکو

موزه تاریخی آثار نمایشی خود را در سال 2006 کامل کرد. 39 سالن واقع در دو طبقه وجود دارد که تاریخ روسیه از قدیمی ترین روزها تا آغاز قرن بیستم را نشان می دهد.

نمایشگاه در طبقه دوم آغاز می شود. در اینجا آثاری از در دوره های مختلف تاریخ روسیه پیدا خواهید کرد: جامعه ابتدایی ، روسیه باستان ، دوره تکه تکه شدن ، مبارزه با مهاجمان خارجی ، ادغام کشور ، فرهنگ آن و اکتشاف سیبر. نمایشگاه تاریخ روسیه از دوره پیتر اول: سیاست ، فرهنگ و اقتصاد امپراتوری روسیه – در طبقه سوم واقع شده است.

یافته های موجود در این موزه شگفت انگیز

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

یافته های موجود در این موزه شگفت انگیز

مجموعه موزه تاریخی ایالتی مسکو شامل یافته های باستان شناسی ، نسخه های خطی ، کتاب های چاپ شده اولیه ، نمادهای باستانی ، اسلحه و جواهرات ، شاهکارهای شیشه ای و سرامیک ، نمونه هایی از لباس ملی و اشیاء دیگر است. در اینجا می توانید وسایل تزارهایی همچون ایوان چهارم ، پیتر اول و وسایل نمایندگان مجلس رومانوف را نیز بیابید.

کسانی که نقاشی را دوست دارند از تماشای کارهای بسیاری از نقاشان معروف خوشحال خواهند شد. نزدیک به 22 هزار اثر در مساحت 4 هزار متر وجود دارد و برای پیاده روی در کل نمایشگاه می بایست بیش از 3 کیلومتر را طی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *