پارک گورکی مسکو یکی از بهترین مناطق تفریحی در سطح شهر است. به خصوص آن، افرادی را که از بازی و تفریحات لذت می برند به خود جلب می کند. با این حال ، افرادی که آرامش را دوست دارند می توانند قایق یا کلک شناور در آب را قایقرانی کنند یا در نزدیکی نسکوچنی (“باغ خسته کننده ای نیست”) قدم بزنند. در آنجا همیشه می توانید مکانی آرام پیدا کنید.

پارک مرکزی فرهنگ و تفریح گورکی در زمینی به مساحت 109 هکتار واقع شده است و به دو قسمت تقسیم می شود: قسمت زمینی و باغ نسکوچنی. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

تاریخ تاسیس پارک گورکی مسکو

تاریخ تاسیس پارک گورکی مسکو

اولین پارک تفریحی روسیه در 12 اوت سال 1928 افتتاح شد. عمارت های نمایشگاهی و عمارت های فرهنگی ، زمین تنیس و استخر زینتی ، جاذبه ها و شهرک بچه ها وجود دارد. در حال حاظر مکانی مانند این پارک در جهان وجود ندارد.

این پارک در سال 1932 به نام نویسنده مشهور اتحاد جماهیر شوروی آلکسی گورکی نام گذاری شد. از آن زمان به آن پارک گفته می شود.

وضعیت فعلی این پارک

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

وضعیت فعلی این پارک

امروزه پارک پارک مرکزی مسکو است و در روزهای هفته بیش از 20 هزار نفر و در آخر هفته و تعطیلات بیش از 100 هزار نفر به آنجا می روند. از سال 2011 ، پارک گورکی به اولین پارک تفریحی با کیفیت در روسیه با فضایی برای استراحت ، ورزش ، رقص و بازی تبدیل شد. ورودی رایگان ، پوشش Wi-Fi ، مناطق تفریحی تازه طراحی شده. همه اینها باعث شده پارک گورکی به یک مرکز واقعی زندگی در شهر، نقطه ای برای جذب جوانان و خانواده ها تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *