خانه هزارپا در ابتدا ، این ساختمان ممکن بود به یک هتل برای مهمانان بازی های المپیک تابستانی 1980 تبدیل شود. این ساختمان باید در نزدیکی مخزن آب خیمکی ساخته می شد اما مقرر شد این خانه به مرکز شهر منتقل شود. معمار آندری میرسون ، با الهام از آثار معمار معروف مدرنیست و کارکردگر فرانسوی Le Corbusier، تصمیم گرفت بیست جفت “پایه”- برای تهویه اضافی  به آن اضافه کند ، زیرا حتی پس از آن ، در اواخر دهه 1970 ، خیابان Begovaya خیابان کاملاً شلوغ با ترافیک سنگین بود و در نتیجه مقدار زیادی از گازهای ناشی از سوخت در آنجا تولید می شد.

خانه هزارپا در خیابان Begovaya مکانی که در ابتدا قرار بود هتل المپیک باشد!

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

سرنوشت خانه هزارپا چه بود؟

اما بعداً این خانه به عنوان محل زندگی برای كسانی كه در كارخانه ماشین سازی “Znamya Truda” كار می كردند و مسئولیت ساخت هواپیماها را به عهده داشتند ، تبدیل شد ، بنابراین گاهی اوقات “خانه هوانوردان” نامیده می شود. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

ممکن است سازه کاملاً شکننده به نظر برسد ، اما در واقع بسیار ایمن است. این خانه وقتی که فقط در آن قدم می زنید و آن را می بینید ، تصور غیر منتظره ای ایجاد می کند. اما این تنها در مسکو نیست. خانه ای شبیه به آن ، در VDNKh ، تقریبا در مقابل مجسمه “زن کارگر و کلخوز” واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *