کلیسای ولادت مسیح پس از پیروزی در نبرد کولیکوو ، شاهزاده دمیتری دانسکی دستور داد تا کلیسای ولادت مسیح را به جای شورای نظامی ، جایی که نقشه نبرد طرح شده بود ، بسازند. کلیسای سنگی ولادت مسیح در سالهای 1598-1598 در روستای بسدی توسط گودنوف ساخته شد. سقف آجری کلیسا که با اتاق های زیر شیروانی تزئین شده است ، با یک گنبد کوچک و یک صلیب هشت تخته بر روی نیمه ماه تاج گذاری شده است. این کلیسا دارای چهار محراب است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

کلیسای ولادت مسیح بنایی مقدس که به دستور شاهزاده دانسکی تاسیس شد

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

از تعطیلی تا بازسازی کلیسای ولادت مسیح

علاوه بر محراب اصلی که به افتخار تولد مسیح اختصاص داده شده است ، کلیسای مقدس ، کلیسای مقدس حضرت الیاس و کلیسای تحتانی روسیه به افتخار تمثال معجزه آسا از مادر خدا «شادی از همه کسانی که می گیرند» ساخته شده است. در زیر محراب نمازخانه به نام نبی الیاس ، چشمه ای وجود دارد. آنجا یک کلیسا کوچک و یک حمام به نام پیامبر الیاس ساخته شده است.

در سال 1646 ، بصدی روستای قصر شد. در سال 1765 ، كاترین دوم آن را به کنت الكسی اورلوف-چزمنسكی اعطا كرد. در دهه 1930 ، کلیسا بسته شد و اتاق های پایین آن به فروشگاه سبزیجات تبدیل شد. در سال 1943 کلیسای تولد مسیح به مؤمنین با اصول کلیسایی بازگردانده شد. اخیراً این کلیسا توسط اعضای کلیسا بازسازی شد. نمازخانه حضرت الیاس در چشمه شفابخش ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *