موزه نیروهای مسلح مرکزی فدراسیون روسیه در سال 1919 تأسیس شد و چندی پیش ، در 8 مه 1965 ، ساختمان جدیدی به دست آورد. این بنا توسط وزارت دفاع فدراسیون روسیه تاسیس شده است. ایده تأسیس موزه ای برای تجلیل از نیروی جنگی روسیه هنگامی که سربازان رهبر ارتش آنتون ایوانوویچ دنینکین قتل عام شدند ، به بنیانگذاران آن رسید و بحران جنگ داخلی روسیه پشت سر گذاشت. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

حفظ امنیت موزه نیروهای مسلح مرکزی در طول جنگ بزرگ میهنی (1941-1945) واقعاً یک چالش بود اما افرادی که در اینجا کار می کردند برای بالا بردن روحیه سربازان از همه این موارد استفاده می کردند.

موزه نیروهای مسلح مرکزی فدراسیون روسیه در شهر مسکو تاریخ تاسیس 1919 + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

آدرس موزه نیروهای مسلح مرکزی فدراسیون روسیه

اکنون آثار موزه در 24 سالن در ساختمان واقع در خیابان ارتش شوروی در مرکز مسکو قرار دارد. تقریباً یک میلیون اثر در آنجا وجود دارد. از جمله آنها می توان به پرچم های نبرد و غنائم ، عکس ، اسناد ، جوایز و تزئینات نظامی ، اسلحه و وسایل شخصی افسران ، سربازان و فرماندهان معروف اشاره کرد. علاوه بر آن آثار خارجی نیز وجود دارد.

در سکوی باز نزدیک پارک اکاترینینسک (نه چندان دور از مجموعه ورزشی اولیمپایسکی) می توان حدود 150 تا از انواع مختلف تجهیزات نظامی – توپخانه ، زره پوش ، موشک ، هواپیما ، دریایی را مشاهده کرد. به عنوان مثال مخازن دوران جنگ داخلی روسیه و موشکهای استراتژیک مدرن نیز وجود دارد.

موزه نیروهای مسلح مرکزی سالانه توسط یک میلیون مهمان بازدید می شود. بلیط ورودی گران نیست. این موزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر چهارشنبه تا یکشنبه باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *