موزه-املاک آرخانگلسکو یک مجموعه کاخ و پارک از اواخر قرن هجدهم است. این ملک در سواحل رودخانه موسکووا در منطقه آرخانگلسکو مسکو ، در حدود 2 کیلومتری جنوب غربی کراسنوگورسک واقع شده است. این ملک یک بنای بی نظیر از فرهنگ روسیه است. زیبایی با شکوه این ملک و مجموعه های مختلف موزه ای بی نظیر شهرت جهانی را برای املاک آرخانگلسکو به ارمغان آورد.

در طول قرن 16-19 موزه-املاک آرخانگلسکو متعلق به چندین خانواده نجیب روسی ، مانند Odoevsky ، Cherkassky و Golitsyn بود. در سال 2003 ، در حین کار مرمت و زیر بنای کاخ ، یک تخته گرونامه پیدا شد که بیان می کرد که شاهزاده نیکولای گولیتسین ساخت و ساز املاک را در سال 1784 آغاز کرد. اطراف مجموعه کاخ یک پارک است که به لطف آن، املاک موسوم به مسکو ورسای هستند.

بازدید از موزه-املاک آرخانگلسکو توسط بزرگان معاصر روسیه

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

بازدید از موزه-املاک آرخانگلسکو توسط بزرگان معاصر روسیه

موزه-املاک آرخانگلسکو مدام توجه معاصران را به خود جلب می کرد. در زمان های مختلف ، از چهره های برجسته فرهنگ روسیه مانند مورخ و نویسنده N. N. Karamzin ، شاعران A. Pushkin و P. Vyazemsky ، نویسندگان A. Herzen و N. Ogarev ، هنرمندان V. Serov ، A. Benoit ، K. Makovsky ، K. Korovin ، نوازندگان K. Igumnov و I. Stravinsky بازدید می شد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

موزه-املاک آرخانگلسکو – اعضای خانواده امپریالیست روسیه نیز از املاک آرخانگلسکو عبور نکردند. در میان آنها الکساندر اول و نیکلاس اول ، الکساندر دوم و الکساندر سوم و نیکلاس دوم قرار داشتند.  در سال 1901 ، برخی از ساختمان های اصلی خانه به دست معمار P. Kharko بازسازی شد. در سال 1919 ، این ملک به موزه تاریخ و هنر تبدیل شد. آرخانگلسکو امروز موزه ای با مجموعه ای بی نظیر از نقاشی های قرن 17-19 ، عکس های چاپی ، مجسمه و هنرهای تزئینی است.

کتاب های نادر موجود در موزه

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

کتاب های نادر موجود در موزه

موزه-املاک آرخانگلسکو یکی از بزرگترین مجموعه های کتاب نادر روسی است که حدود 16 هزار جلد کتاب را در خود جای داده است. از سال 1998 ، با تجدید سنت های قدیمی ، کنسرت های موسیقی در فضای باز و کنسرت های موسیقی کلاسیک برگزار می کند.

موزه-املاک آرخانگلسکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *