شهر سیگاچیک در دوره باستان، بندر شمالی Teos بود و امروز منطقه ای است که به Teos Marina تغییر یافته و میزبان بازدید کنندگان زیادی است. Sığacık دارای سواحل معروف Akkum و Ekmeksiz با ماسه های درخشان و دریا تمیز و دارای هتل ها و مسافرخانه های زیادی است. این روزها که قیمت تور ازمیر کاهش پیدا کرده توصیه می کنیم از نگین شهرهای ترکیه ازمیر بازدید نمایید.

با وجود اینکه که بندر Sığacık مکانی برای شنا نیست ، اما بازدید کنندگان می توانند در تورهای روزانه قایق ها از مناطق Papaz Boğazı ، Taş Ada ، Azmak ، Aktaşlı و Çamağız را بازدید کنند.

قلعه شهر سیگاچیک به چه دلیل ساخته شد؟

قلعه شهر سیگاچیک به چه دلیل ساخته شد؟

قلعه شهر سیگاچیک ازمیر که بین سالهای 1521-1522 در جریان مبارزات سلیمان بزرگ  ساخته شده است و بعنوان پایگاه دریایی علاوه بر دفاع از دهکده ساحلی ، استفاده شده و بعداً به عنوان یک مرکز کنترل گمرک مورد استفاده قرار گرفت. اگرچه در زمان ساخت، این بنا دو طبقه بود ، اما امروز تنها یک طبقه از آن باقی مانده است و دیوارهای قلعه به پله های پنهان رسیده است. برای ساخت این دیوارها از سنگ هایی از شهرباستانی Teos استفاده شده است و نوشته هایی از شهر Teos بر روی دیوارها دیده می شود.

مسیر منتهی به سیگاچیک

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

مسیر منتهی به سیگاچیک

با شروع حرکت Slow City ، گردشگری در قلعه Sığacık آغاز شد. بازار محلی یکشنبه ها به مقصد محبوب آخر هفته تبدیل شد که تولید کنندگان محلی محصولات خود را می فروشند و زنان صنایع دستی خود را به نمایش می گذارند. زنانی که در Seferihisar و داخل قلعه زندگی می کنند دسرها و غذاهایی را که در خانه های خود تهیه می کنند، در مقابل خانه های خود می فروشند.

میهمانان می توانند از قهوه خانه های چای ، کافه ها ، رستوران هایی که غذاهای دریایی زیادی ارائه می دهند ، و رستوران های ماهی های در این منطقه آرام در کنار دریا لذت ببرند. این روزها که قیمت تور ترکیه کاهش پیدا کرده توصیه می کنیم همراه خانواده خود از این کشور بازدید کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *