موج سواری در شهر چشمه ازمیر یکی از ایده آل ترین مکان ها برای موج سواری است. بازدید کنندگان این فرصت را دارند تا در مکان های مختلفی مانند Alaçatı ، Ilıca و Pırlanta به موج سواری بپردازند. در بعضی از مناطق ازمیر ، کلمه “دریا” به معنی معادل “موج سواری” است. به عنوان مثال در Alaçatı ، اولین چیزی که هنگام نگاه کردن دریا به ذهن می رسد موج سواری است.

این شهرستان دنج که با خانه های سنگی خود ، هتل های بوتیک ، خیابان های بوی اسطوخودوس و شیرینی های لقمه ای مشهور است ، جزو خاص ترین مکان های موج سواری نه تنها در سراسر ترکیه بلکه در جهان است. این واقعیت که دریا در Alaçatı برای مسافت طولانی کم عمق است، باعث می شود حتی  کسانی که نمی دانند چگونه شنا کنند ، موج سواری کنند.

هنگام موج سواری در شهر چشمه با افراد مختلفی روبرو می شوید

هنگام موج سواری در شهر چشمه با افراد مختلفی روبرو می شوید

هنگام بازدید از این شهر ، می بینید که نه تنها افراد حرفه ای بلکه همه افراد جوان و پیر این ورزش را امتحان می کنند. برای کسانی که مایل به یادگیری هستند ، بسیاری از مدارس موج سواری در Alaçatı وجود دارد. در Alaçatı که مسابقات بین المللی موج سواری در هر سال برگزار می شود ، ممکن است بتوانید موج سواران مشهور را که در طول فصل بادی از ماه های مه و اکتبر از سراسر جهان آمده اند ، ببینید. علاوه بر این ، الیکا به دلیل اینکه عمق آب آن بلافاصله بعد از دور شدن از ساحل مانند Alaçatı افزایش نمی یابد ، یک مکان موج سواری نیز است.

یکی دیگر از مکان های موج سواری در Çeşme ، خلیج Pırlanta (الماس) است. خلیج Pırlanta  واقع در Çiftlikköy به طور مستقیم در مقابل جزیره Chios قرار دارد. با وجود وزش باد شدید و امواج سخت ، Plrlanta مکانی است که توسط موج سواران حرفه ای ترجیح داده می شود. خلیج Pırlanta در فاصله 10 کیلومتری از Çeşme واقع شده است ، به دلیل شن و ماسه آن مانند الماس می درخشد. با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

موج سواری در شهر چشمه

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

موج سواری در شهر چشمه خلیج چشمه

این خلیج با داشتن باد و موج های خود ، از ساختار جغرافیایی ایده آل برای موج سواری ، یکی از محبوب ترین ورزش های افراطی در سراسر جهان در سال های اخیر، برخوردار است. خلیج یومرو در داخل شهر Alaçatı ، همچنین با داشتن موقعیت جغرافیایی ، یازده ماه بادی و ساختار کم عمق ، محیط مناسبی را برای ورزش آبی موج سواری با آدرنالین زیاد فراهم می کند. این منطقه میزبان مسابقات جهانی موج سواری در جهان و اروپا و ترکیه و بسیاری از سازمان های بین المللی دیگر است. با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

 

موج سواری در شهر چشمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *