کارابورون این شبه جزیره زیبا که توانسته است از گردشگری گسترده برخلاف سایر شهرهای ساحلی پرهیز کند ، تمام جنبه های گردشگری تناوبی را در خود جای داده است. این شبه جزیره از پتانسیلهای بالایی در فعالیتهای گردشگری متفرقه مانند غواصی ، پیاده روی های طبیعی ، تورهای روستایی ، اکوتوریسم و گردشگری کشاورزی برخوردار است.

کارابورون خود را با دریا تمیز ، مناطق غواصی ، مناطقی برای صید و قایق سواری ، خلیج های بکر و صلح آمیز ، سواحل ، پانوراماهای شگفت انگیز ، وزش نسیم خنک در طول تابستان تقریباً بدون رطوبت ، غذاهای دریایی خوشمزه و رستوران های محلی برخوردار است.با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

سواحل و خلیج های کارابورون

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

سواحل و خلیج های کارابورون

سواحل و خلیج های زیبای بسیاری در داخل و اطراف Karaburun içinde وجود دارد. برخی از آنها فقط با قایق قابل دسترسی هستند. ساحل های Kuyucak و Akvaryum سواحل پرچم آبی در سطح شهر هستند. این دو ساحل در نزدیکی منطقه اسکله برای شنا ایده آل هستند. Eşendere، Saipaltı، ıdealtı، Büyükent، Dolungaz، Yıldızkent، Akçakilise، Yeniliman و Kumbükü از مرکز شهر دور بوده و سواحلی ساکت و آرام هستند. با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *