با توجه به ساحل های ازمیر ، یکی از اولین مکان هایی که به ذهن می رسد چشمه است. شبه جزیره Çeşme دارای یک خط ساحلی به طول 29 کیلومتر به همراه دریای شفاف ، خورشید ، ماسه های ریز و آب های شفابخش که در دریا حباب ایجاد می کنند، است.

در این منطقه ساحلی، سواحلی وجود دارد که هرکدام زیباتر از دیگری است. اینجا تقریباً 20 ساحل ، به ویژه Şifne ، بندر Küçık ، Pırlanta ، بندر Paşa ، Ilıca Plajı ، Çiftlik ، Altınkum ، Çatal Azmak ، Sakovezl Tek Cove ، ساحل Tekke و Ayayorgi وجود دارد. علاوه بر Çeşme ، Dikili  محلی است که به خاطر سواحلش مشهور است. این روزها که قیمت تور ازمیر کاهش پیدا کرده توصیه می کنیم از نگین شهرهای ترکیه ازمیر بازدید نمایید.

معرفی ساحل های ازمیر

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

تماشای غروب خورشید یکی از جذاب ترین مناظر ساحل های ازمیر

به عنوان یکی از کشورهایی که از آنجا غروب خورشید به بهترین شکل ممکن مشاهده می شود ، کل طول سواحل منطقه Dikili و شهرستان Çandarlı در Dikili بیشتر از 40 کیلومتر است. شهرستان Pamucak منطقه Selçuk یکی دیگر از مکان های معروف به خاطر سواحلش است. Pamucak در فاصله 8 کیلومتری Efes به سمت Kuşadası واقع شده است و دارای سواحل وسیع و شن است. ساحل Pamucak با ظاهری بکر و خاص خود گردشگران را به خود جلب می کند.

در حالی که در این سواحل شگفت انگیز قدم می زنید ، استنشاق هوای تازه و جمع آوری صدف های دریایی را فراموش نکنید. این روزها که قیمت تور ترکیه کاهش پیدا کرده توصیه می کنیم همراه خانواده خود از این کشور بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *