چیفتلی کوی واقع در شبه جزیره ای که از ماه مارس تا اکتبر آفتابی است ، یکی از مکان های مناسب برای گشت و گذار است زیرا در 4 فصل سال طوفانی است. گورستان های تاریخی یونانی ، موزاییک ها ، خانه های سنگی دو طبقه و خیابان های باریک در منطقه بازدید کنندگان را مجذوب خود می کند. سواحل Pırlanta و Altınkum در منطقه گزینه های دیگری برای کسانی است که می خواهند یک روز آفتابی و سرگرم کننده را سپری کنند. با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

وزش باد مناسب در چیفتلی کوی

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

وزش باد مناسب در چیفتلی کوی

این مکان یکی از مناطقی است که “باد شفابخش” معروف Çeşme به بهترین وجه احساس می شود. 6 کیلومتری مرکز Çeşme ، Çiftlikköy مکان مناسبی برای وزش باد خنک از دریا است. Çiftlikköy که به تماشای دریا در امتداد ساحل خواهید رسید ، یک شهر ماهیگیری است. این مکان با بندر ماهیگیری که دارای قایق های رنگارنگ و رستوران های غذاهای دریایی در کنار ساحل است ، برای دوستداران غذاهای دریایی یک مقصد عالی است.

درختان ماستیک یکی دیگر از زیبایی های دیدنی منطقه است. شما می توانید بوی این درختان را نفس بکشید و حتی مربایی را که از روی آنها می ریزد جمع کنید. اگر می خواهید شنا کنید یا به موج سواری بروید ، بازدید از سواحل Altınkum و Pırlanta را فراموش نکنید. با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *