آلاچاتی توسط نیویورک تایمز در رده هشتم در بین “31 مکان دیدنی روی زمین در سال 2010” قرار گرفت این منطقه به همراه جزایر قناری و کیپ ورد یکی از سه نقطه مهم گشت و گذار در روی زمین محسوب می شود. آلاچاتی با داشتن دریای آبی عمیق ، خانه های با بوگواویلا از پنجره ها معلق و پیاده روهای سنگ فرش بوده  و شهر داستان ها از 1800 است. با رزرو تور ازمیر به این شهر دیدنی سفر کنید.

موقعیت جغرافیایی آلاچاتی

موقعیت جغرافیایی آلاچاتی

این شهر در 10 کیلومتری  şeşme قرار داشته و همچنین به دلیل داشتن یک مرکز ورزش های آبی، مکانی برای دوستداران آدرنالین است. علیرغم وزش باد شدید ، ارتفاع موج مطلوب باعث می شود آلاچاتی به یک مرکز جذاب برای ورزش های آبی مانند وزش باد در ساحل ، بادبادک و قایقرانی تبدیل شود.با رزرو تور ترکیه به این کشور جذاب و ناشناخته سفر کنید.

Alaçatı نه تنها به دلیل آدرنالین موجود ، بلکه به خانه های سنگی آن نیز مشهور است. این خانه ها که در تابستان بسیار خنک و در زمستان گرم هستند ، اقامتی فراموش نشدنی و همچنین متریال را برای علاقه مندان به عکاسی فراهم می کنند.

کسب و کارهای محلی شهر آلاچاتی

کسب و کارهای محلی شهر آلاچاتی

هتل های بوتیک شیک و هتل هایی که می توانید در Alaçatı اوقات خوبی را سپری کنید،  وجود دارند.

رستوران ها ، کافه ها ، مغازه های عتیقه فروشی و فروشگاه های هدایا که از خانه های یونان قدیمی بازسازی شده اند تقریباً در شهری که در آن دریا ، خورشید و آرامش در کمترین زمان تجربه می شوند ، زمان را متوقف می کند. در این مغازه ها خربزه های محلی ، مربای کندر ، محصولات دست ساز و سوغات به فروش می رسد. علاوه بر این ، محصولات منحصر به فرد مختلف متنوعی  شنبه ها در بازار اجتماعی (Sitesite Market) به فروش می رسد.

بسیاری از خانه های قدیمی یونان بازسازی شده در Alaçatı به عنوان رستوران به کار گرفته شده است. غذاهای محلی شامل غذاهای دریایی ، بادمجان ، کامرو ، “موسکا بورک” ، پیش غذای پاشا ، ترشی استونکوپ ، “باقلوا” گل سرخ و خربزه Alaçatı است. یکی دیگر از نوشیدنی های حائز اهمیت منطقه ، قهوه ترکی ، طعم دار و مزه دار ترکیه است.

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

ماشین های آلاچاتی

 

مردمان آلاچاتی

 

سواری های آلاچاتی

 

آسیاب های آلاچاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *