بازدیدکنندگان از آکواریوم استانبول ، واقع در فلوریا  ، به سفری از دریای سیاه تا اقیانوس می روند. این آکواریوم  یک توالی جغرافیایی دنبال می کند ، که دارای 16 تم مختلف از جمله بسفر ، دریای سرخ ، کانال پاناما و جنگل باران است. بیش از 15000 حیوان دریایی و زمینی  در آنجا یافت می شود.

آکواریوم استانبول مکانی با بروزترین فناوری ها و امکانات

با انتخاب تور ترکیه از اماکن گردشگری این کشور دیدن نمایید

آکواریوم استانبول مکانی با بروزترین فناوری ها و امکانات

آکواریوم استانبول با یک طراحی تعاملی و جدیدترین فناوری ها ، ارزش بازدید دارد. همچنین آن جا یک رستوران  که وعده های شام می توانند در آنجا صرف شوند که از یک طرف  رو به کانال پاناما  و از طرف دیگر رو به منظره دریا است ، کافه ها ، یک سینما 5D و مغازه های هدیه با محصولات ویژه که فقط در آکواریوم یافت می شوند ، وجود دارد. همچنین فعالیت های ویژه ای همچون “غواصی با کوسه ها” ، “فرار از هزارتوی آمازونی” و “زمان تغذیه ماهی” برگزار می شود.

مطالب مرتبط : تور استانبول

قیمت پذیرش برای بزرگسالان 35 TL و برای دانشجویان ، معلمان و بازنشستگان 25 TL است. همچنین امکان تهیه بسته های خانوادگی نیز وجود دارد. ورود کودکان تا سن 2 سالگی رایگان است. همچنین می توان برای گروه های 16 نفره و بزرگتر رزروهای ویژه ای انجام داد.

از تاکسیم با استفاده از اتوبوس 73F می توانید به آکواریوم استانبول  برسید ، یا شاتل های رایگان را از تاکسیم ، سلطان احمد و لاللی(Laleli) بگیرید. آکواریوم همه روزه از ساعت 10.00-22.00 باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *