بازار بزرگ استانبول کجاست؟ و چرا باید از این مکان دیدن نماییم + عکس

بازار بزرگ استانبول با 66 خیابان و بیش از 4000 مغازه ، بزرگترین بازار سر پوشیده  جهان است. بازار بزرگ (Kapalı Çarşı  در ترکی) برای بسیاری از افراد تجربه‌ای خوب است. با انتخاب تور استانبول از این مکان دیدن نمایید

بازار بزرگ استانبول کجاست؟

 

بازار بزرگ استانبول (Kapalı Çarşı  در ترکی) برای بسیاری از افراد تجربه‌ای خوب است. فروشندگان کالاهای خود را با صدای بالا تبلیغ کرده و می فروشند. همه افراد تکنیک خاص خود را دارند که شما را با آن به خود جلب کنند ، رنگ ها ، چراغ ها و صداها فضایی عجیب و غریب و منحصر به فرد ایجاد می کنند. اگرچه ، در ابتدا می تواند مانند یک تله توریستی احساس شود ،اما در آن جا کالاهای با کیفیت و معامله های واقعی وجود دارد … اگر بدانید به کجا توجه کنید. بنابراین راهنمای ما برای خرید در Grand Bazaar در اینجا آمده است:

قبل از رفتن به بازار بزرگ استانبول هزینه های خود را بسنجید

ایده ای از آنچه می خواهید پیدا کنید و چقدر می خواهید هزینه  کنید ، داشته باشید. برخی از بهترین مواردی که باید به آن توجه کنید عبارتند از: پستامل (حوله های حمام بافته شده). فرش و گلیم؛ عتیقه؛ هنرهای سنتی عثمانی یا اسلامی مانند خوشنویسی و مینیاتورها؛ پارچه های دیگر مانند pashminas؛ و محصولات ساخته شده از منسوجات آسیای میانه مانند ikat یا سوزانی. بازار بزرگ استانبول

قبل از رفتن به بازار هزینه های خود را بسنجید

 

به یک فروشنده معتبر مراجعه کنید

در حالی که ، مغازه های زیادی وجود دارند که کالاهای ارزان قیمتی می فروشند ، برخی از افراد وجود دارند که می دانید می توانید به آنها اعتماد کنید. چند مورد از موارد مورد علاقه ما شامل موارد زیر است:

Yazzma:

فروش پارچه های نخی و ابریشمی زیبا ، پارچه ikat و روکش کوسن. آنها کیفیت و قیمت مناسبی را ارائه می دهند.(Takkeciler Sokak 58-60)

Dhoku-Ethnicon:

یک فروشگاه منحصر به فرد که  ترکیبی از پارچه های آناتولی را با طراحی مدرن و سنتی ، با طیف وسیعی از فرش ها  را برای خانه طراحی کرده است. قیمت گذاری بر حسب هر متر مربع است. (آدرس: Takkeciler Sokak 58-60)

به یک فروشنده معتبر در بازار بزرگ استانبول مراجعه کنید

 

هنر و عتیقه های Sofa در بازار بزرگ استانبول:

یکی از مشهورترین ترین فروشگاه های عتیقه فروشی در بازار بزرگ استانبول است که صاحب و مدیر آن ، Kaşif است که فردی  آگاه است که خوشحال می شود داستان همه اشیاء موجود در گنجینه  فروشگاه خود را فاش  کند. از نقاشی های معاصر گرفته تا نمادهای قدیمی مسیحی ، نقشه های قدیمی تا حلقه های طلا انواع بسیار زیادی از یافته ها در این فروشگاه سه طبقه به فروش می رسد. (آدرس: Nuruosmaniye Cadessi 53 / A)

با انتخاب تور ترکیه از اماکن گردشگری این کشور دیدن نمایید

هنر و عتیقه های Sofa در بازار

 

خوشنویسی نیک:

این فروشگاه غیرمعمول برگهای ظریف و رنگی نیک را به فروش می رساند که نمادهای اسلامی ، مسیحی ، یهودی و بودایی را بر روی برگهای خشک شده طبیعی تولید می کند – یک سوغات واقعا بی نظیر. آنها تا زمانی که تصمیم بگیرید کدام برگ را میخواهید ، قیمتی نمی گویند. (آدرس: Bedç Bedesten Şerif Ağa Sokak 24)

خوشنویسی نیک در

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

فروشگاه فرش Şişko Osman

:Şişko Osman چهارمین نسل از خانواده اش است که با فرش سر و کار دارد. او با تکیه بر این سنت ، در هر اینچ از کشور سفر می کند تا بهترین و منحصر به فرد ترین فرش ها را انتخاب کند ، و با این موضوع اعتقاد دارد  که “هر فرش تاریخی برای گفتن دارد”. برای هر فرش خریداری شده ، سند ارائه می شود. (آدرس: Zincirli Han 15)

فروشگاه فرش Şişko Osman بازار استانبول

 

در بازار بزرگ استانبول همیشه آماده معامله باشید!

این یک عمل پذیرفته شده است ، و اگر این کار را نکنید – ممکن است خود را در حال پرداخت کردن پیدا کنید.با این وجود اگر این فروشگاه  که قیمت های ثابت را نشان می دهد ، جایی برای مانور وجود ندارد. پول نقد ترجیح داده می شود ، اما بسیاری از فروشگاه ها کارت هایی را قبول می کنند (هر چند که همیشه American Express نیست) و خود پردازهایی در اطراف آن وجود دارد.

بدانید کجا می روید

بازار بزرگ استانبول از 66 خیابان و بیش از 4000 مغازه ساخته شده است و بخش های مختلفی برای مواردی از جمله طلا ، نقره ، چرم و فرش وجود دارد. گم شدن در آن آسان است و اغلب پیدا کردن چیزی که  به دنبال آن هستید تقریبا غیرممکن است  ، بنابراین با یک راهنمای به بازار بزرگ بروید ، یا نقشه ای از بازار بزرگ را بردارید تا از آن بیشترین استفاده را ببرید. از طرف دیگر ، برای یک تجربه واقعاً بی نظیر ، از تورهای اختصاصی بازار بزرگ: کارگاه جواهرات یا بازار گردی بازار بزرگ  در استانبول دیدن کنید.

بازار بزرگ و مغازه هایش

 

بازار بزرگ کجاست؟

بازار بزرگ استانبول در شهر قدیمی و نزدیک به سایر جاذبه هایی مانند مسجد آبی استانبول ، بازار Spice استانبول و Hagia Sophia Istanbul واقع شده است. آسانترین راه برای رسیدن به آنجا ، اجاره تراموا برای رفتن به Beyazit-Kapalıçarşı است.

ساعات باز شدن بازار بزرگ چیست؟

ساعات باز شدن بازار بزرگ استانبول چیست؟

این بازار منحصر به فرد استانبول دوشنبه – شنبه: 9 صبح – 7 عصر باز است.  بازار بزرگ یکشنبه: بسته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.