جزیره بورگازادا در غرب هیبلیادا و ایستگاه دوم بعد از کینالیادا است. این سومین جزیره بزرگ جزایر پرنسس در استانبول است. بورگازادا نسبت به بویوکادا  آرامتر است. جزیره به دلیل موقعیت مکانی بی نظیر و مناظر طبیعی باشکوه ، مکان ترجیهی برای افراد ادبی و هنری است.

جزیره بورگازادا تجربه ی سفری لذت بخش در شهر استانبول

موزه های موجود در جزیره بورگازادا

یکی از مشهورترین ساکنان آن ، نویسنده ترکیه ای سایت فیک(Sait Faik) بود. عمارتی که نویسنده در سال 1954 در آن درگذشت ، امروزه به عنوان موزه سایت فیک برای بازدید کنندگان گشوده شده است. روبروی این موزه کلیسای آگیوس یانوس(Aghios Ioannes) است که اعتقاد بر این است که قدمت آن دوره بیزانس بر می گردد. با اطلاع از قیمت تور استانبول و رزرو تور به مکان زیبا سفر کنید.

کارهایی که باید انجام دهید و ببینید

محبوب ترین مکان در این جزیره تپه بایراک است که منظره پانورامایی دارد. بورگازادا مانند سایر جزایر جدا شده است و در گذشته توسط زهدان و راهبان اشغال شده بود. در قله تپه بایراک ویرانه صومعه کریستوس از قرن نهم وجود دارد.

جزیره دارای امکانات زیادی است که توسط ساکنان استانبول مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام پیاده شدن در اسکله مسجد درست پشت میدان است و کلیسا که کمی بالاتر از آنجا قرار دارد ، ایده ای راجع به جزیره بورگازادا ارائه می دهد ، که  با مکان Kalpazankaya خود معروف است، بهترین دسترسی را به دریا در حاشیه دور از جزیره دارد.

موزه های موجود در جزیره بورگازادا

مطالب مرتبط : قیمت تور ترکیه

بهترین مسیر دسترسی به جزیره بورگازادا

با سفرهای مداوم در معبر های  سفرهای دریایی از سواحل سرکچی استانبول تا جزایر پرنسس می توان به بورگازادا دسترسی داشت. همچنین بورگازادا را می توان با یک اتوبوس دریایی از Eminonu ، Kabatas ، Kadikoy ، Bostanci بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *