برای تحت تاثیر قرار گرفتن در زیتا 77 دبی آماده شوید. بر روی پشت بام Address Beach Resort، واقع در ارتفاع 310 متری از سطح دریا، هنگام صرف بهترین غذاهای آسیایی معاصر، مناظری باورنکردنی از افق شهر را خواهید دید. همه چیز در این مکان پر جنب و جوش عالی است، بنابراین چه برای ناهار و چه شام آنجا را ​​رزرو کنید و مطمئن باشید که ناامید نخواهید شد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

زیتا 77 مکانی در دبی که قطعا شمارا تحت تاثیر قرار می دهد + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تراس و سالن استراحت زیتا 77

در تراس و سالن استراحت تماشایی روباز، درست در کنار یکی از بلندترین استخرهای بینهایت جهان بنشینید، یا یکی از 12 کلبه خصوصی سرپوشیده با تهویه مطبوع را که برای جشن های گروهی ایده آل هستند، رزرو کنید.

این مکان مرتفع دارای دو منوی الهام‌گرفته از غذاهای دریایی است – یکی برای میان‌وعده‌های سبک در کنار استخر با چای معطر، ساندویچ و همبرگر، در حالی که یک منوی سلف سرویس دارای طعم‌های خاص مانند خرچنگ میسو، صدف سرد و میگوی ترد است. برای دسر نیز بستنی موچی همیشه در روزهای تابستانی مورد استقبال قرار می گیرد.

ZETA Seventy Seven با حال و هوای دلپذیر، مناظر درخشان و منوهای دریایی، یکی از جذاب‌ترین مکان‌های روی پشت‌بام شهر است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *