تورهای اتوبوس شگفت انگیز طیف وسیعی از پیشنهاد‌های هیجان انگیز را برای دیدن مناظر دبی ارائه می دهد. در صحرای خیره کننده سفر کنید، بر فراز ساختمان های معروف جهان پرواز کنید، یا به راحتی در امتداد آب های آرام سفر کنید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

با وسیله نقلیه ای که شما را بین خشکی و دریا می برد، درخشان ترین نقاط شهر را کاوش کنید. از نهر دبی با اتوبوس آبی خاکی پیشرفته که مجهز به تهویه هوا برای روزهای گرمتر است عبور کنید. این خودروهای رنگارنگ که از مرکز خرید BurJuman شروع می‌شوند، در طول گشت و گذار در شهر، مناظر جالبی را مشاهده می‌کنند.

تورهای اتوبوس شگفت انگیز دبی یک تور زمینی و دریایی فوق العاده

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

انواع سواری در تورهای اتوبوس شگفت انگیز

اگرچه در تورهای اتوبوس آبی تخصص دارد، اما ماجراجویی با اتوبوس شگفت انگیز از ماجراجویی هوایی تا سافاری در صحرا را شامل می شود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

در حالی که در هلیکوپتر، هواپیمای دریایی یا بالون سواری نشسته اید، از مناظر بی بدیل خط افق و مناظر جذاب شهر لذت ببرید. سافاری های صحرا شامل گشت و گذارهای ماجراجویانه خارج از جاده است – جایی که روی تپه های شنی سر می‌خورید و در حین تماشای غروب آفتاب از یک وعده غذایی لذت می برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *