پارک های ماجراجویی دنیای سیم ها – برای کوهنوردی با سیم در فضای باز در وایر ورلد به ساحل کایت بروید، یک دوره طناب زنی ماجراجویی که علاقه مندان به تناسب اندام و خانواده ها از آن لذت می برند. و ایر ورلد و یا دنیای سیم که در آن سوی جاده از XDubai Skatepark قرار دارد، چندین زمین بازی را برای فعالیت های مختلف به نمایش می گذارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

چرخش به عقب، طناب چرخشی، تاب خوردن به بالا و پایین یا اوج گرفتن، این نقطه بخش هایی  را فراهم می کند که آیا به دنبال تمرین هستید یا فقط سرگرمی دوست دارید. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

پارک های ماجراجویی دنیای سیم ها روز خود را در این پارک در فضای باز بگذرانید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

روز خود را در این پارک های ماجراجویی دنیای سیم ها بگذرانید

پارک های ماجراجویی دنیای سیم ها Swinging Tarzan دارای یک چالش کوهنوردی از جمله یک زیپ لاین 40 متری است که در آن می توانید به راحتی در آسمان پرواز کنید. Bungee Ejection تجربه آدرنالینی آنهاست، که در آن به خود می بندید و به ارتفاعات شدید می پرید در حالی که Accrobranche Junior یک گزینه سطح ابتدایی با موانع کوچکتر را برای کوچکترها ارائه می دهد.

این قسمت از جاذبه زیاد از سطح زمین بلند نیست و هیجان صعود در مقیاس کوچکتر را با تورهای غول پیکر، پل ها، طناب ها و بشکه ها برای عبور فراهم می کند.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

پس از آن، در کافه محبوب پارک هاوس یا یکی از رستوران های دیگر در کنار ساحل، قهوه بنوشید. دوش‌ها و امکانات غذاخوری در امتداد ساحل یافت می‌شوند که می‌توانید از تماشای ورزش‌های آبی و سایر فعالیت‌های اطراف این مقصد شلوغ لذت ببرید. برای یک ماجراجویی هیجان انگیز با بچه ها ایده آل است، بدون توجه به سن شما، کاری برای شما وجود دارد که انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *