تعجبی ندارد اگر از کنار رستوران واوا یکی دو بار عبور کرده باشید. این غذاخوری در طبقه همکف هتل گلدن تولیپ دبی در البرشا قرار دارد، ورودی آن مستقیماً از توکیو خارج شده و شبیه ویترین فروشگاه سنتی با فانوس ها، تابلوهای دست نوشته و رنگ های گرم طراحی شده است. غذای آن بسیار اصیل است و با خوردن برخی از بهترین سوشی ها، ساشیمی ها و رامن ها تجربه لذت‌بخشی خواهید داشت.

گرسنه بیایید، زیرا چیزهای زیادی برای امتحان کردن وجود دارد. غذاهایی مانند گالبی کوهی – دنده کوتاه گاو با سویا شیرین، قارچ، سیب زمینی و پیاز – یا برنج دینامیت با میگو، مایونز تند، جلبک سبز و پنیر. مجموعه‌ای عالی از رامن نیز وجود دارد، از جمله میزو رامن کلاسیک و شوجو رامن آتشین. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

رستوران واوا غذاخوری بی ادعای ژاپنی که شما را شگفت زده می کند

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

رستوران واوا یک مکان فوق العاده با تنوع غذایی فراوان

اگر مطمئن نیستید چه چیزی را سفارش دهید، کارکنان خوش برخورد آنجا خوشحال می‌شوند که شما را راهنمایی کنند. در حالی که منتظر غذایتان هستید، وقت بگذارید و به اطراف نگاه کنید و از منطقه غذاخوری مینیمالیستی با شکوفه های گیلاس، نقاشی ها و فانوس ها لذت ببرید.

برای یک تجربه کاملاً خوشایند در کنار برخی از بهترین طعم های ژاپنی در خارج از آسیا، WAWA یک انتخاب خوشمزه است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *