مجموعه وصل 51 به لطف غذاخوری‌های مستقل بومی که مغازه‌هایی را در کنار سالن‌های زیبایی در دبی ، فروشگاه‌ها و آپارتمان‌های شیک در اطراف میدان‌های روباز و پر از آثار هنری عمومی و آب‌نماها راه‌اندازی می‌کنند، به یک مرکز غذاخوری تبدیل شده است. بنابراین جای تعجب نیست که این مجموعه چند منظوره در قلب جمیرا به مکانی محبوب برای بازدیدکنندگان و افراد محلی تبدیل شده است. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

مجموعه وصل 51 در شهر دبی، مکانی با غذاخوری ها و سالن های مستقل

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

فراوانی رستوران ها در مجموعه وصل 51

به لطف انتخاب گسترده رستوران‌هایی که غذاهای بین‌المللی و در برخی موارد تلفیقی را به نمایش می‌گذارند، غذاهای سراسر جهان را در اینجا امتحان کنید. یک غذای مدرن خاورمیانه‌ای را در رستوران محمد اورفالی به نام Orfali Bros، یا یک همبرگر پر بار را در Inkognito و Charade امتحان کنید.

در همین حین، میان‌وعده‌ها و کیک‌هایی تمام روز ارائه می شود و لانا لوسای محبوب پرتغالی ها شما را مستقیماً به خیابان های لیسبون می برد. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

پس از آن، کافه اماراتی و فروشگاه کتانی هیبریدی Around The Block را بررسی کنید. مکان‌های شیک دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را ببینید و در زمستان‌ها، فضای بیرونی Wasl 51 را با نشاط‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *