بزرگ‌ترین فیلم‌های پرفروش جهان را در سینمای ووکس مشاهده کنید  یکی از پیشرفته‌ترین و پویاترین تجربه‌های سینمایی در منطقه در این بخش وجود دارد. اگر عاشق فیلم‌ هستید، اینجا جایی است که. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

VOX تجربه‌های فیلم را با Max به سطح چند بعدیمی‌برد: صفحه‌نمایش بزرگ با صدای فراگیر چند بعدی دالی آتموس 7.1 را شامل می شود. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نیست،. اکنون IMAX با لیزر برای اولین بار در.

سینمای ووکس زمان نمایش فرا رسیده است پس حتما پاپ کورن تان را بگیرید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سینمای ووکس تجربیات لذیذ و خیلی بیشتر

در VOX می‌توانید از تجربه‌های مختلف فیلم، از جمله THEATER و Gold لذت ببرید. این گزینه‌های خوشمزه می تواند بهترین فیلم‌ها را با منوی غذاها و نوشیدنی‌های خاص ترکیب می‌کنند. THEATER با همکاری سرآشپز ستاره‌دار میشلین Akira Back ایجاد شده است و غذاهای لذیذ عالی و همچنین غذاهای خاص. سرآشپزهای مشهور بین‌المللی.  و قسمت‌های استراحت را برای استراحت قبل از نمایش ارائه می‌دهد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

تجربه سینمای KIDS به بچه‌های کوچک اختصاص دارد و سینمای فضای باز برای شب‌های فیلم زیر ستاره‌ها در ماه‌های سردتر مناسب است. و تجربه منحصربفرد چند  بعدی  با سالن 4DX باعث می‌شود که فیلم‌های سه بعدی مانند گذشته به نظر جلوه خاصی نیز داشته باشند.

سینماهای VOX را می‌توان در چندین مکان در دبی یافت: مرکز شهر دیره، مرکز خرید مارینا، مرکز شهر میردیف، مرکز خرید مرکاتو، بورجمان، مرکز خرید امارات، مرکز خرید گالریا، شینداغا و سینپلکس گراند حیات را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *