استودیو Trésind با سرآشپزی هیمانشو ساینی به طور معقولی به عنوان یکی از بهترین رستوران ها نه تنها در دبی ، بلکه در جهان شناخته می شود. منوهای مزه انتخاب شده او، شامل چندین غذای طراحی شده دقیق، مهمانان را به سفری آشپزی با لهجه هندی می برد که فراموش شدنی نیست.

از لحظه‌ای که وارد فضای شیک با 20 صندلی می‌شوید، تحت راهنمایی تیمی از پیشخدمت‌های دقیق به سرپرستی مدیر رستوران ویپین پانوار – برنده جایزه هنر مهمان‌نوازی برای بهترین خدمات در منطقه در مسابقه 50 رستوران برتر MENA – قرار می‌گیرید. آنها بدون اینکه مزاحم شما باشند، هر هوسی که دارید را پیش بینی می کنند و اغلب غذاهای معمولی را با قسمت های بزرگ تری از غذاهایی که می دانند هوس خواهید کرد، سرو می کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

صمیمیت رستوران تضمین می کند که بدون توجه به جایی که نشسته اید، پشت میز سرآشپز هستید. این پروژه پرشور مکان خود را از هتل voco به مکانی هدفمند در مرکز خرید نخیل تغییر داده است، که با یک باغ شهری خیره‌کننده همراه است، اما تمام عناصری را که طرفداران دوست دارند حفظ کرده است.

تکنیک های مدرن در استودیو Trésind

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تکنیک های مدرن در استودیو Trésind

با غذاهایی که طعم و ادویه‌های هندی آشنا را تداعی می‌کند اما به شیوه‌ای شگفت‌انگیز و نوآورانه ارائه می‌شود، از یک تجربه همه‌جانبه لذت ببرید. حکایات شخصی سرآشپز ساینی اغلب برای هر غذایی وجود دارد، و با تکنیک‌های ناهارخوری خوب و اینستاگرامی که هیجان شما را بیشتر می‌کند، ادغام می‌شود.

اگرچه منو به‌صورت فصلی دستکاری و اصلاح می‌شود، اما یک غذا همیشه باقی می‌ماند – پانی‌پوری ترد که کار خود را با یک بمب طعم‌دار به اندازه لقمه آغاز می‌کند و روی همه میزها مشاهده می‌شود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

هنگامی که این مهمانی خوش خوراک را آغاز کردید، متوجه می‌شوید که چرا استودیو Trésind سال به سال تحسین‌برانگیزتر می‌شود و چرا افراد ادعا می‌کنند که این یکی از تأثیرگذارترین تجربه‌های غذایی است که با آن‌ مواجه شده‌اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *