با فعالیت های برنامه ریزی شده توسط تور دوبی که یک شرکت مسافرتی معتبر مستقر در منطقه پر تردد البرشا دبی است، در قلب شهر به گشت و گذار بپردازید. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

آن‌ها میزبان مجموعه‌ای از فعالیت‌ها برای بازدیدکنندگان و یا ساکنانی هستند که می‌خواهند سمت دیگری از شهر خود را ببینند، از گشت و گذار داخل شهر و شام‌های لذیذ گرفته تا سیر و سفر‌های صحرایی و کشتی‌های سنتی دریایی در منطقه تاریخی Creek پیشنهاد ما به شماست.

تور دبی ، تورهای گروهی سطح بالا و به خوبی سازماندهی شده در شهر

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

گشت و گذار لوکس با تور دوبی

بسته پیشنهادی کویر با چادرهای در فضای باز، قالیچه‌های زیبا همراه با بالشتک‌هایی نرم ارائه می‌شود که می‌توانید از یک مهمانی در حین تماشای طلوع یا غروب خورشید لذت ببرید. تپه‌های شنی را از طریق شتر سواری و دوچرخه‌سواری چهارگانه درنوردید. کروزهای آبی دارای انواع مختلفی از قایق‌‌ها هستند. در اطراف یکی از مکان های آبی آرام  مانند منطقه تاریخی Creek یا مارینا به قایقرانی بپردازید.

به غیر از گشت و گذار، این شرکت همچنین میزبان رویداد ‌ها و کنفرانس‌هایی برای گروه های بزرگ است که شامل خدمات پذیرایی می شود – حتی امکان این را دارد که این رویداد‌ها را در مکان های هیجان انگیز مانند قلعه های بیابانی برگزار کند. این شرکتجایگاه خود را به عنوان یک شرکت معتبر با چندین دهه تجربه تثبیت کرده است، بنابراین با ثبت نام در برنامه سفر تور دبی، سفر خود را راحت آغاز کنید.

با انجام بالون سواری یا چتربازی نفس گیرازدیدن فضاهای شهری یا تپه‌های شنی از بالا شگفت زده شوید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *