مرکز غذاخوری تایم اوت ، یک مرکز غذاخوری است که مانند آن هیچ جای دیگری نیست و مفهوم سالن غذای مقاومت ناپذیر خود را به سواحل ما آورده است. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

تراس بیرونی پیچیده بازار که در سوق البهار قرار دارد، مناظر زیبا و باشکوه برج خلیفه و فواره دبی را به نمایش می‌گذارد، در حالی که در داخل آن پر از سرآشپزهای محلی است که غذاهای خاص سرو می‌کنند. از آنجایی که گزینه های غذایی با دقت توسط افرادی که شهر را از درون می شناسند تنظیم می شود، می توانید انتظار منوهای مدرن و نوآورانه و طعم های پر جنب و جوش داشته باشید.

رستوران های جدید در کنار فواره دبی مرکز غذاخوری تایم اوت

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

رستوران های جدید در کنار فواره دبی مرکز غذاخوری تایم اوت

مجموعه بازار Time Out دبی با مساحت 43000 فوت مربع، دارای 18 غذاخوری خانگی است که شامل 21Grams ، MASTI، BB Social Dining، غذاهای ویتنامی، Pikl، Pitfire، Brix by 3fils، Nightjar، Reif Japanese Kushiyaki، Little Erth، Scoopi Cafe, Long Teng و Al Fanar می شود.

سه تجربه برای استراحت نیز وجود دارد که می‌توانید با الهام از دیگر مکان‌های بین‌المللی Time Out در نیویورک، لیسبون، مونترال و فراتر از آن امتحان کنید.

مفاهیم انحصاری غذاخوری در بازار Time Out

مفاهیم انحصاری غذاخوری در بازار Time Out

فرصت امتحان چهار مفهوم تازه‌ای را که منحصراً در این بازار راه‌اندازی شده‌اند را از دست ندهید – کارگاه حماقت توسط نیک آلویس و اسکات پرایس، Fulvio’s، Two Leaves توسط Project Chaiwala، Local Fire توسط The Mattar Farm و Liban توسط Allo Beirut.

اگر فقط برای بازدید کوتاه در شهر هستید، مستقیماً به بازار Time Out  دبی بروید تا طعم‌های مورد علاقه شهر را بچشید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *