گالری مجلسی یکی از برترین گالری‌های هنری دبی است که از خانه آلیسون کالینز، طراح داخلی خارجی آغاز شد. ترجمه این کلمه “محل مشترک” یا “محل ملاقات” می‌باشد – کلمه عربی “مجلس” به زیبایی در سراسر این خانه هنری نشان داده شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

گالری که در قلب محله تاریخی الفهیدی قرار دارد، مرکزی برای هنرمندان با هر پیشینه ای است تا آثار خود را در خاورمیانه به نمایش بگذارند. همه دوستداران هنر می توانند از این مجموعه آثار خوب در سراسر تاسیسات دائمی قدردانی کنند. مجلسی پس از رونق گرفتن در یک گالری هنری برتر، دارای انواع مختلفی از آثار خلاقانه است.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

گالری مجلسی از هنرهای زیبا در منطقه تاریخی دبی دیدن کنید + عکس و آدرس

 

موارد نمایش داده شده در گالری مجلسی دبی

طیف وسیعی از هنرهای زیبا و نقاشی، مجسمه‌سازی، سرامیک، شیشه‌کاری و عکاسی از مواردی است که باید حتما ببینید. با بازدبد از این گالری وارد یک سفر بصری شوید که نشان می‌دهد این مکان توسط ساختارهای اصلی خانه احاطه شده است. سقف‌های سبک باراستی، پنجره‌های کرکره‌ای، برج بادگیر و درهای چوب ساج روغنی به ارزش این مکان می‌افزایند و نگاهی اجمالی به زندگی فرهنگی دبی قدیمی می‌دهند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *