بازار دبی زبیل یک گسترش هیجان انگیز از بزرگترین مرکز خرید و مقصد تفریحی جهان است. فضای خرده فروشی هفت طبقه که در مجاورت این بازار واقع شده است، با یک پل عابر مناسب به هم متصل می شود تا بازدیدکنندگان بتوانند در مجتمع خرید را گشت و گذار کنند یا به سادگی از 3000 جای پارک استفاده کنند. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

بازار دبی زبیل در مرکز خرید دبی چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

جدیدترین پیشنهادها را در بازار دبی زبیل جستجو کنید

بازار دبی زبیل با ظرفیت 63 فروشگاه، مجموعه‌ای از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مقاصد مناسب برای خانواده‌ها را ارائه می‌دهد که کاملاً منحصر به فرد در این منطقه هستند. علاوه بر یک سوپرمارکت بزرگ Grandiose – که دارای طیف گسترده ای از مارک های فرانسوی است – بازدیدکنندگان می توانند پوشاک G-Shock، Project x Paris، Giulio Twist و Neon Starfish را خریداری کنند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

همچنین سرگرمی زیادی وجود دارد زیرا بازار مجموعه‌ای از چندین لوازم ورزشی شیک و جدید (زابیل ورزشی)، پیست کارتینگ (EKart زبیل)، سالن بدنسازی و فودکورت با گزینه‌های نه چندان معمولی است. شما می‌توانید شیرینی‌های سریع (اما خوشمزه) را در انجمن غلات، غذاهای لذیذ هندی رل در Zambar Express و همبرگرهای خوش‌طعم را در Side Kick امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *