The Courtyard در Al Quoz به عنوان یکی از اولین گام‌های دبی به سمت نمایش هنری بین‌المللی، نقش انکوباتوری را ایفا کرده است. این فضای هنری جذاب و فوق‌العاده التقاطی که به‌عنوان یک مرکز اجتماعی چند رشته‌ای توصیف می‌شود، می‌تواند میزبان انواع عملکردها، نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی باشد – از جمله اجراهایی در تئاتری با 70 صندلی. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

The Courtyard مرکزی خلاقانه با گالری، تئاتر، کافه و بوتیک + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

فضای سبز خلاقانه The Courtyard

این فضای سرسبز خیابانی (همچنین به عنوان “Courtyard” شناخته می شود) میزبان تعدادی از برندهای محبوب و بومی است، از جمله The COLLECTIVE by Ripe، Astrolabs، TALA Furniture، Balcony 8 و The Kilim Shop – مجموعه ای از کالاهای قدیمی و بافته شده از ایران. فضای کلی، از جمله تئاتر و استودیو عکاسی، برای رزرو جهت رویدادها و عملکردهای شرکتی در دسترس است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

Courtyard  به تنهایی یک اثر هنری است که دارای نماهای یونانی رومی، کلاسیک مصری و فرانسوی است. در داخل Courtyard یک میز و کارگاهی قرار دارد که در آن هنرمندان بر روی آخرین آثار خود کار می کنند. کافی شاپ یک انتخاب مناسب برای توقف و استراحت در بین نمایشگاه ها می‌باشد. یکی از نمایشگاه‌های چرخشی را که شامل مبلمان، عتیقه‌جات، عکس‌ها و رسانه‌های فعلی می‌شود، تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *