گالری تشکیل استعداد هنرمندان داخلی و بین المللی که در امارات متحده عربی ساکن هستند و کار می‌کنند را برجسته می کند. این سازمان مستقر در دبی که در سال 2008 توسط Lateefa bint Maktoum تأسیس شد، محیطی مناسب برای رشد هنر و طراحی معاصر در کشور فراهم می کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Tashkeel از طریق استودیوها، فضاهای کاری و گالری‌های چند رشته‌ای واقع در محله تاریخی ناد الشبا و الفهیدی، تمرین خلاقانه، آزمایش و گفتگو را بین تمرین‌کنندگان و جامعه گسترده‌تر امکان‌پذیر می‌سازد.

گالری تشکیل مکانی که استعدادهای خام استودیویی بومی را به نمایش می گذارد

گالری تشکیل مکانی برای طراحان نوظهور اماراتی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

Tashkeel چندین ابتکار تحسین برانگیز را برای جامعه رهبری می کند. به عنوان مثال، Tanween، طراحان نوظهور مستقر در امارات متحده عربی را از طریق یک برنامه توسعه نه ماهه به کار می گیرد. در حالی که Critical Practice از هنرمندان تجسمی دعوت می کند تا برنامه یک ساله تمرین، مربیگری و آموزش استودیویی را آغاز کنند که در یک ارائه انفرادی به اوج خود می رسد.

در همین حین، MakeWorks UAE، یک پلت فرم آنلاین است که خلاقان را با سازندگان و مواد محلی مرتبط می کند. با استفاده از مدل عضویت باز، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی با برنامه سالانه آموزش، اقامتگاه ها، کارگاه ها، گفتگوها، همکاری های خلاقانه و نمایشگاه ها مشغول شوند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *