مرکز فرهنگی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم (SMCCU) قدردانی بیشتری از فرهنگ و آداب و رسوم دبی به دست آورید. SMCCU از زمان افتتاح در سال 1998، به بازدیدکنندگان کمک می کند تا درک بهتری از فرهنگ و آداب و رسوم امارات داشته باشند.

این مرکز از مهمانان دعوت می‌کند تا در طیف وسیعی از فعالیت‌هایی که به کشف زندگی محلی کمک می‌کند، شرکت کنند، از جمله یادگیری زبان عربی از طریق کلاس‌ها، گشت‌های میراثی در مکان‌های قابل توجه و بازدید از مساجد با راهنما برای آشنایی با اعمال اسلامی. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

 

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چه چیزی در مرکز فرهنگی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم انتظار می رود

دیدن خود مکان ارزش سفر را دارد – این مکان یک خانه برج بادی به زیبایی بازسازی شده در محله تاریخی عجیب الفهیدی است. وقتی اینجا هستید از صبحانه، ناهار یا شام اصیل اماراتی که گزینه ای محبوب برای بسیاری از افراد است لذت ببرید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

روی فرش‌ها و بالش‌های سبک بادیه‌نشین بنشینید، در حالی که از انبوهی از غذاها لذت می‌برید و میزبان محلی شما به سؤالات مربوط به زندگی در امارت پاسخ می‌دهد. با شعار “درهای باز، ذهن های باز” – به همه سؤالات، که مهم نیست چقدر حساس هستند، پاسخ داده می شود. برای اطمینان از ظرفیت داشتن این مکان حتما زودتر رزرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *