موزه ساروق الحدید – اولین موزه از مجموعه موزه‌هایی را که منطقه تاریخی دبی را به یک منطقه فرهنگی غنی تبدیل می‌کنند، کشف کنید. این شهر که در منطقه تاریخی شیندقا دبی واقع شده است، بهترین دلیل برای گردش یک روزه در دبی قدیمی است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

موزه ساروق الحدید دبی رازهای عصر آهن را در این موزه تعاملی کشف کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

یافته های موجود در موزه ساروق الحدید دبی

یافته های به نمایش گذاشته شده در اینجا در یک منطقه باستان شناسی در لبه صحرای روب الخالی که اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم هنگام پرواز با هلیکوپتر خود کشف کرد، پیدا شد. از آن زمان، باستان شناسان و مورخان هزاران ابزار آهنی، ظروف سنگی، گلدان های برنزی، مهره های گرانبها، جواهرات طلا و فسیل هایی را که اکنون در موزه به نمایش گذاشته شده اند، کشف کرده اند.

موزه ساروق الحدید که به «راه آهنی» نیز معروف است، دوران فلزکاری را به نمایش می‌گذارد – با آثار باستانی که در حالت آکبند نگهداری می‌شوند. بازدیدکنندگان حتی می توانند حفاری خود را در یک کاوش باستان شناسی شبیه سازی شده انجام دهند و بچه ها می توانند مسیرهای گالری را برای کشف تاریخ دنبال کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *