پیست اسکی RollDXB پاتوق نوستالژیک با حال‌وهوای سبک‌های قدیمی، جایی است که بچه‌ها و بزرگسالان به ریتم‌های دیسکو می‌روند و با بهترین‌های شهر اسکیت سواری می‌کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

در این مکان، واقع در مینا رشید، برای همه چیز از اسکیت جم گرفته تا هاکی روی غلتک ثبت نام کنید، یا مهارت های خود را با تیم مربیان حرفه ای RollDXB پرورش دهید.

پیست اسکی RollDXB مکانی که در می توانید اسکیت های خود را به حرکت دربیاورید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که باید در پیست اسکی RollDXB انجام دهید

در زمین بازی RollDXB دبی بچرخید و بازی کنید. در اینجا علاقه مندان می توانند وسایل خود را بیاورند یا همه چیز را از اسکیت گرفته تا تجهیزات محافظ در خود محل اجاره کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

این مکان دارای یک پارک اسکیت است و تجربیات زیادی با رویدادهای هفتگی مانند Ladies’ Night و Extreme Night دارد. RollDXB با ظرفیت حداکثر 90 اسکیت باز و همچنین 40 غیر اسکیت باز، به عنوان یک مکان مهمانی پرهیاهو نیز عمل می کند.

قیمت‌ها از 95 درهم برای تجربه 90 دقیقه‌ای دیسکوی غلتکی شروع می‌شود و برای اجاره مکان جهت برگزاری رویدادهای خصوصی به چندین هزار درهم می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *