باشگاه اسکیت سواری RollDXB پاتوق نوستالژیک با حال‌وهوای سبک‌های قدیمی، جایی است که بچه‌ها و بزرگسالان با ریتم‌های متنوع به اسکیت سواری مشغول می‌شوند و با بهترین‌های شهر اسکیت سواری می‌کنند. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

این مجموعه واقع در Mina Rashid، برای همه چیز از اسکیت تا هاکی ثبت نام کنید، یا مهارت های خود را با تیم مربیان حرفه ای RollDXB تکمیل کنید.

باشگاه اسکیت سواری RollDXB مکانی برای اسکیت سواران حرفه ای در دبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که باید در باشگاه اسکیت سواری RollDXB انجام دهید

باشگاه اسکیت سواری RollDXB دبی بچرخید و بلغزانید، جایی که علاقه مندان می توانند اسکیت‌های  خود را بیاورند یا همه چیز را – از اسکیت گرفته تا تجهیزات محافظ – در محل اجاره کنند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

این مکان دارای یک پارک اسکیت است و تجربیات زیادی با رویدادهای هفتگی مانند Ladies’ Night و Extreme Night دارد. RollDXB با ظرفیت حداکثر 90 اسکیت باز و همچنین 40 غیر اسکیت باز، به عنوان یک مکان مهمانی پرهیاهو نیز عمل می کند.

قیمت‌ها از 95 درهم برای تجربه 90 دقیقه‌ای شروع می‌شود و برای اجاره مکان برای رویدادهای خصوصی به چندین هزار درهم می‌رسد. اسکیت پارک XDubai را بررسی کنید یا به ملکه الیزابت 2 (QE2) در همان نزدیکی بروید – کشتی کروز تاریخی که اکنون به هتلی شناور در مینا رشید تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *