کشتی اقیانوس پیمای معروف جهانی به نام ملکه الیزابت 2 (QE2) اکنون یک هتل شناور دائمی در بندر راشد مارینا است. این کشتی تفریحی دارای همه سرگرمی‌ها، زیبایی و شکوه است و از زمانی که 25 بار جهان را دور زده و میزبان تقریبا 2.5 میلیون مسافر بوده است، همچنان در حال تاریخ سازی می‌باشد. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

به عنوان مهمان وارد شوید و در میان 215 سوئیت و کابین نوستالژیک بر خلاف هر کشتی دیگری در جهان به استراحت بپردازید. همه آنها با دقت بازسازی شده اند تا طرح ها و مبلمان طرح اصلی خود را نشان دهند.

ملکه الیزابت 2 اقیانوس پیمای معروف که اکنون تبدیل به هتل شده است

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که باید در ملکه الیزابت 2 انجام دهید

کشتی دارای یک موزه است که هنرهای اصیل دهه 1960 و کتابخانه اصلی را به نمایش می گذارد. در کشتی QE2، بازدیدکنندگان می‌توانند 13 عرشه را با گزینه‌های متعدد برای غذاخوری، استراحت، نمایش‌های زنده، رویدادهای ویژه و جلسات انتخاب کنند یا یک بازدید هیجان انگیز از کشتی را آغاز کنند.

میراث گذشتگان در سرتاسر کشتی به چشم می‌خورد و برخی از رستوران‌های اولیه هنوز مثل گذشته فعالیت دارند – مانند  Queens Grill که به یک اغذیه فروشی مدرن بازسازی شده است. در 10 مکان منحصر به فرد، مسافران می توانند از مهمان نوازی QE2 در سبک های مختلف لذت ببرند. این جواهر دریایی با جاذبه‌های بیشتری که در حال افتتاح است، می‌تواند مهمانان را در میان فرهنگ و جذابیت اواسط دهه 1900 راهنمایی کند.

همین الان می‌توانید مسیرهای آبی تاریخی دبی را در سفر با کشتی مسافرتی با شام ترسیم کنید. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *