با ماجراجویی در کویر با پاراموتور بر فراز شن‌ها پرواز کنید. این مورد با ارائه پاراگلایدر، پاراسلینگ، پروازهای پشت سر هم، چتربازی و غیره، یک مکان مورد علاقه برای تجربه پرواز در صحرای دبی است. این شرکت تحت رهبری امارات که در پردیس صحرای Skydive دبی واقع شده است، از سال 2013 تجربه پرواز با پاراموتور را در آسمان ارائه می کند. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

با راهنمایی های متخصص، ماجراجویی علاقه مندان را تشویق می کند تا با چالش های جدید روبرو شوند و جهان را از بالا ببینند. تازه کارها می توانند در دوره آموزشی پاراموتور ثبت نام کنند که برای افراد بالای 18 سال و بالای 150 سانتی متر در دسترس است، در حالی که افراد کمی که با تجربه هستند می توانند با Xcitor پرواز کنند.

ماجراجویی در کویر با پاراموتور در صحراهای شهر دبی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

ماجراجویی در کویر با پاراموتور تجربه ای هیجان انگیز برای شما

برای یک پرواز هیجان انگیز بر فراز صحرای دبی در هنگام طلوع یا غروب خورشید آماده شوید – و مطمئن باشید که از بالای تپه های شنی وسیع سلفی بگیرید تا یک یادگاری عالی از تعطیلات لای دفتر خاطرات خود داشته باشید. اگر احساس شجاعت می کنید، از خلبان متخصص خود بخواهید که تجربه ای در زمینه هوازی، از جمله مارپیچ های G-force و پرواز در سطح پایین داشته باشد. کمربندت رو ببند! ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *