ساحل غربی پالم – پرستندگان خورشید و دریا در سواحل غربی پالم، در امتداد تنه جزیره پالم جمیرا، کارهای زیادی پیدا خواهند کرد. با سرگرمی های ساحلی در تمام روز و بهترین مناظر خط افق دبی در امتداد 1.6 کیلومتری تفرجگاه و ساحل، آماده باشید تا اوقات خوشی را با دوستان و خانواده خود و همچنین حیوانات خانگی خود داشته باشید! اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

ساحل غربی پالم با مناظر خیره کننده غروب آفتاب + آدرس و عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در ساحل غربی پالم لذت ببرید، غذا بخورید و ورزش کنید

دوز روزانه ورزش خود را در مسیر پیاده‌روی و دویدن دریافت کنید، در صبحانه‌های ساحلی نوشیدنی میل کنید، یا در پس‌زمینه غروب‌های بی‌نظیر، قلعه‌های شنی بسازید. می‌توانید از میان مجموعه‌ای از رستوران‌های ساحلی از جمله خلیج KoKo، Surf Club، Lucky Fish، Jones The Grocer، Señor Pico و Orange Chameleon، یکی را انتخاب کنید.

ساحل غربی پالم همچنین شامل هتل‌های پنج ستاره Fairmont The Palm، Hilton Dubai Palm Jumeirah و FIVE Palm Jumeirah است که تعداد بیشتری از آنها به زودی افتتاح می‌شود، و همچنین دارای املاک مسکونی لوکس مانند SOHO Palm Jumeirah و ONE PALM است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *